24 Şubat – 7 Mart 2014 haftası astroloji yorumu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

28 Şubat Cuma
Ay arkadaş canlısı Kova burcunda olacak. Sosyalleşmek için ayda bir gelen bu şanslı iyi kullanmalısınız. Türkiye saatiyle 12:55 ile 16:53 arasında Ay boşluğa düşeceği için işlerinizi erkenden halletmelisiniz.

Ay iyice küçüldüğü, artık görünmez hale geldiği için, yüklerden kurtulmak için bugünü iyi kullanmalısınız. Bırakmak istediğiniz kötü alışkanlıklara veda etmekte hiç zorlanmayacaksınız. Tüm yüklerinizi, fazla kilolarınızı, eskimiş ilişkilerinizi bugün gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Niyetinizi hafiflemekten yana yapmalısınız.

Ay ile ağır Satürn arasındaki kare açı, sorumluluklarınızı hatırlatıyor. Bireysel adımlar atsanız da tek başınıza olmadığınızı hatırlamalısınız. Ay’la cesur Mars arasındaki üçgen açı, aradığınız cesaretin uzakta olmadığını söylüyor. Sadece dengeyi iyi kurmalısınız, inatçı davranmamalısınız. Akşamüstü Ay Balık burcuna geçtiğinde kendinizi hafiflemiş hissedebilirsiniz. Daha hassas, naif, alıngan olduğunuz bir dönem başlıyor.

Günün en önemli etkisi ay başından beri geri harekette olan Merkür’ün düzelmesi… İletişim sorunlarına yavaş yavaş veda edebilirsiniz. Merkür’ün normal hızına dönmesi için birkaç gün daha sabırlı olmanızı tavsiye ederim.

01 Mart Cumartesi
Ay, kibar, hassas Balık burcunda güne başlıyoruz. Sabah erken saatlerde Yeniay doğuyor. Bu hassas enerjiyi yaklaşık 1 ay boyunca yaşayacağımızı anlatıyor. Daha fedakar, yardımsever, manevi konulara önem veren bir dönemden geçmeye başlıyoruz. Ama odaklanmakta zorlanabilir, kolay dağılabiliriz. Dikkatli olmakta yarar var. Yeni işlere adım atmak için Yeniay’ın ham enerjisinin geçmesini, yarın Hilal’i görene kadar beklemelisiniz.

Ay önce gizemli Neptün’le birleşiyor. Bugün olayları net görmek kolay olmayabilir. Her şeyi olduğundan fazla büyütebilir, idalize edebilirsiniz. Bir yandan da daha romantik bir ruh halinde olabilirsiniz. Bu etkiyel hafta sonunu aşkla, hülyalar içinde yaşabilirsiniz. Ay ile şanslı Jüpiter arasındaki üçgen bu konuları artırabilir. Daha iyimser, canlı olabilirsiniz. Ay ile güçlü Pluto arasındaki altmışlık ise size güç veriyor.

Bugün ayrıca Güneş ile Jüpiter arasında da olumlu bir bağlantı gerçekleşiyor. Şansın sizden yana olduğunu, manevi olarak korunduğunuzu göreceksiniz. Dileklerinize ulaşmak için günün güzel enerjisini kullanmalısınız.

Gün güzel enerjilerle dolu, ancak ilerki günlerde gerginliğe yol alabilecek bir olay da bugün gerçkeleşiyor. Savaşçı Mars Aralık ayından beri hiç rahat etmediği Terazi burcundaydı. Öfke krizleri, sinir patlamalarına neden oluyordu. Bugün itibariyle bir de geri harekette başlıyor. 20 Mayıs’a kadar Mars Terazi burcunda geri gitmekteyken, ilişki bazlı tersliklere açık olduğunuzu bilmelisiniz. Sizin için bu durumu burçlara özel yazdım. 

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.