24 Şubat – 7 Mart 2014 haftası astroloji yorumu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

26 Şubat Çarşamba
Güne Ay Oğlak’ta başlıyoruz, akşam saatlerinde ise Kova burcunda olacak. Sabah saatlerine ağır, ciddi işleri bitirmek yerinde olur. Zira saat 12:52 ile 16:56 arasında Ay boşlukta kalacak. Ay’ın açısız kaldığı bu saatleri kendinize yönelerek geçirmelisiniz.

Gün içinde bir çok hareket var. Ay’ın açılarından başlarsak, ilk önce ciddi Satürn ile yaptığı altmışlık bağlantı, sorumluluklarınızı hatırlatıyor. Siz bir adım attığınızda, karşınızdaki de bir adım atarak size yardım edecek.

Ay ile aşk gezegeni Venüs’ün birleşimi günün en güzel bağlantısı. Fazla açıklamaya gerek yok, sanırım, bugün aşk size çok yakın… Yeter ki ayaklarınız yere sağlam bassın. Karşı tarafı bu tutumunuzla etkileceksiniz.

Ay ile cesur Mars arasındaki kare açıyla, aşkınızı itiraf etmek için hareket edebilirsiniz. ancak dozu fazla kaçırmamalısınız. Israrcı olduğunuz takdirde yalnız kalabilirsiniz. Partnerinizi anlamaya çalışmalısınız.

Ay, akşamüstü Kova burcuna geçtiğinde kendinizi daha özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Dışarı çıkıp arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmekten hoşlanacaksınız. Yalnız başınıza evde kaldıysanız güzel bir kitap arkadaşınız olabilir.

Günün hatta haftanın en önemli bağlantısı bugün gerçekleşiyor. Bereketli Jüpiter ile sıradışı gelişmelerin gezegeni Uranüs arasında geçekleşecek karenin etkisi hafta boyunca görülecek. Özellikle toplumsal olaylarda sıradışı gelişmeler ortaya çıkıp, hızla büyüyebilir. Uranüs Koç burcundayken isyanları, öfke patlamalarını, baş kaldırıyı anlatıyor. Her şeyi büyüten Jüpiter hak arayışını anlatıyor. Kitlesel olaylar, protestolar, hak arayışları gündeme gelebilir. Tabii her şeyin barış ortamında olmasını dileyerek…

27 Şubat Perşembe
Ay, değişkenlikten hoşlanan Kova burcunda… Bugün rutinlerden uzak durmalısınız. Her zaman kullandığınız yolu bile değiştirin. Farklı şeyler yapmanın verdiği hazzı tadmalısınız. Değişiklik yapmak, bakış açınızı da değiştirecek. Arkadaşlarınızla birlikte olabilir, sosyal hayatınızı renklendirebilirsiniz.
Gün içinde az bağlantı olsa da hızlı bir gündeyiz. Ay ile sıradışı Uranüs arasındaki altmışlık açı bunu destekliyor. Özgün ve özgür olmaktan zevk alacaksınız. Teknolojik ürünlerle daha yakın olabilirsiniz. Bugün mucit yanınız iş başında…

Ay ile kavuşan iletişim gezegeni Merkür de size farklı fikirler verecek. Aklınıza rutin dışı şeyler gelebilir. Bir sorunu çözmek için birden fazla yolu keşfedebilirsiniz. Merkür geri harekette olduğu için, eksi arkadaşlarınızı aramak için fırsat yaratmalısınız. Belki de aradığınız soruya cevabı böylece bulabilirsiniz.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.