2018 Yılının İlk Kombin Önerileri PEGAROSE’dan

tarafından
457
2018 Yılının İlk Kombin Önerileri PEGAROSE’dan
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Merak ile beklenen seçeneklerden birisi olan 2018 yılı kombin önerileri ile alakalı olarak sizlere fikirler sunacak ve elimizden geleni yapacağız. Türkiye genelinde fark yaratan detaylardan birisi olan kombinler için en çok takip edilen sitelerden birisi olmanın haklı mutluluğu içerisindeyiz. Şimdi ise ünlü bir ismin kombin detaylarını sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Kombin trendleri ile alakalı olarak detayları sizlere derinlemesine şekilde sunmak bizler için olmazsa olmazlardan birisidir. Türkiye’nin ünlü modacılarından birisi olarak dikkat çeken Buse Terim, blog sitesinde konu ile alakalı olarak çok geniş kapsamlı detayları bizimle paylaştı. Şimdi bunları siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak istiyoruz.

#1 Kombin

Jean ciddi anlamda moda halde karşımıza çıkıyor. Kot pantolonlar 2018 yılında yine ciddi şekilde fark yaratan bir detay olarak dikkat çekiyor. Stiletto ayakkabıların da moda hale geldiği bu dönem içerisinde o kadar geniş kapsamlı seçenekler sunuluyor ki şaşırmamak elde değil.

Bununla birlikte transparan seçenekleri de incelediğimiz zaman sunulan siyah üst, mükemmel desen tasarımı ile adından söz ettiriyor. Dolayısı ile en ideal kombin seçeneklerinden birisidir.

2# Kombin

Desenli elbiseler de bu sene yine çok ciddi anlamda dikkat çekiyor. Farklı renkler, farklı desenler her zaman için fark yaratan imkanlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Süet ayakkabılar ve çizmeler, bu sene içerisinde yine çok fazla ön planda tutulan imkanlardan birisidir.

Topuklu çizmeler ve aynı zamanda sade takılar, görüntü anlamında modernliği sizlere sunan en ideal seçeneklerden birisi olarak nitelendirilebilir.

#3 Kombin

Spor, hiçbir zaman mevsimi geçmeyecek olan seçeneklerden birisidir. Her kadın için spor giyim olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olmalı. 2018 yılının kış aylarında günlük giyim için en ideal seçeneklerinden birisi olarak da nitelendirilebilir sanırım.

Turkuvaz renklere yakın kazak ile birlikte son derece dar bir jean pantolon ciddi anlamda fark yaratıyor. Beyaz renge sahip spor ayakkabı da adından ciddi anlamda söz ettiriyor.

#4 Kombin

Yine kürk seçeneklerin moda olduğu bir sene içerisindeyiz. Tabi ki altına günümüzün trend giyim seçeneklerinden birisi olarak dikkat çeken tayt giymek önemli olabilir. Buse Terim, iki seçenek dışında herhangi bir seçim yapmamış.

Bu siyah kürk seçeneğinin kısa süre içerisinde fark yaratması ideal seçenekleri bizlere sunuyor. Tayt, yine siyah renk olarak tercih edilebilir. Bu da kış aylarında bir nevi koruyucu etki anlamına da gelebilir.

Bunun dışında yine siyah renge sahip çizmeler son derece ideal olacaktır. Yüksek topuk, kadınlar içn çok iyi bir seçenek. Ancak karlı havalarda daha da dikkatli olmakta fayda var.