2018 Yılında Modern Dekorasyon için 7 Önemli Fikir

tarafından
464
2018 Yılında Modern Dekorasyon için 7 Önemli Fikir
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2018 yılına girmeye yaklaştığımız şu dönemlerde modern dekorasyon fikirleri ile alakalı olarak merak edilen birçok farklı soruya en net şekilde yanıt vermek ve sizlere evlerinizde, ofislerinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda farklı esintiler yaratabilmeniz için elimizden geldiğince fikirler sunmak istiyoruz. Bu anlamda bir yazı dizisini de yakında sizlere sunacağız.

2018 dekorasyon trendleri olarak da bakabileceğiniz bu konumuz, dünyaca ünlü dekorasyon ustalarından derlemiş olduğumuz genel bilgilerdir ve resimli örnekleri de beraberinde içerir. Dolayısı ile tüm seçenekler üzerinde belirgin şekilde durmakta fayda var. Şimdi resimli örnekler ile yeni esintilerin sırrını siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız.

2018 Modern Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon standartları her sene değişiklik gösterebilir. Ancak evin konumu, baktığı cepheler ve kullanılan renkler genellikle bu anlamda en belirleyici kriterler olarak dikkat çeker. Bizde genel itibari ile sizleri bu anlamında bilgiler sunacağız. Daha geniş kapsamlı bilgiler için yorum alanlarımızdan yorumlarınızı göndermenizi bekliyoruz.

1# Teknolojiden Uzak Bir Yaşam Alanı Yaratın

Her şeyi bir kenara bırakın. Evinizin bir bölümünü her ne olursa olsun teknolojik cihazlardan uzak bir şekilde dekore edin ve psikolojik olarak rahatlayabileceğiniz, tamamen size ait ve sakin bir yaşam alanı oluşturun. Kendi zevkinize göre hareket edin.

2# Kırlent Tercihleriniz Evinizi Yansıtmalı

Kırlentler, evin genel görünümü için olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkatleri çeker. Bu neden dolayısı ile tercihlerinizi evinizin genel görünümü ve renk seçeneklerine göre yapmanız akıllıca olur.

3# Çiçekler ile Evinizi Doğal Hale Getirin

Çiçekler ve modern vazolar. Bir ev için olmazsa olmaz seçeneklerden birisidir. Hal böyle olunca doğru adımlar atmanız ve ne olursa olsun evin her köşesinde doğal esintiler yaratmanız çok çok önemlidir.

4# Doğadan Parçaları Öldürmeden Evinize Getirin

Hayvan objeleri özellikle farklı bir görünüm elde edebilmek için idealdir. Ancak bunları öldürülmüş hayvanlardan değil de sanat haline getirilmiş objelerden seçmek çok çok daha önemli bir detay.

5# Işıklandırma Sistemlerinde Endüstriyel Tasarım Dönemi

Işıklandırma objelerinde son dönemde meydana gelen endüstriyel tasarım seçenekleri, yeni sezon dekorasyon trendleri içerisinde en çok ön plana çıkan seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz.

6# Sıra Dışı Aksesuar Tercihlerinizi Ön Planda Tutun

Çok fazla dekorasyon örneğini sizlere sunabiliriz ancak sıradışı ürünler her zaman için ön planda tutulmalı. Bu anlamda dekorasyon fikirlerini ön planda tutmalısınız ve farkı yaşamalısınız.

7# Sarı Renk Ne Olursa Olsun Olmalı

Sarı renk, güneşin etkilerini eviniz ve ofisinizin içerisinde sizlere sunacağından dolayı her ne olursa olsun ön planda tutulması gereken başlıca unsurlardan birisi. Halılarda, duvarlarda ya da aksesuarlarda ne olursa olsun bulundurmanız gereken en önemli başlıklar arasında yer alıyor.