2018 Grammy Kırmızı Halısından Ünlü Stilleri

tarafından
498
2018 Grammy Kırmızı Halısından Ünlü Stilleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uzun bir süredir heyecan ile beklediğimiz 2018 Grammy ödülleri kırmızı halısı birçok ünlü ismin birbirleri ile yarışına sahne oldu. Güzellikler, mükemmel elbiseler ve daha birçok farklı seçenek organizasyon kapsamında büyük dikkat çekti. Öyle ki bizde elimizden gelenin en iyisini yapma yoluna gidiyoruz.

Birbirinden ünlü isimlerin mükemmel elbiselerini bir de bizim sitemiz aracılığı ile görün istedik. Daha geniş kapsamlı içerikleri her geçen gün daha detaylı olarak web sitemizde inceleyebilme şansına sahip olabileceksiniz.

Lady Gaga

Dünyanın göz önünde tuttuğu isimlerden birisi. Grammy ödülleri kırmızı halısında siyah uzun eteğe sahip elbisesi ile fark yaratıyor. Dolayısı ile bu noktada dikkat çeken en önemli detaylardan birisi de şüphesiz ki transparan detaylara sahip üst kısmı.

Lana Del Rey

Yine kırmızı halının göz kamaştıran isimlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor da diyebiliriz. Lana Del Rey, derin yırtmaç detaylarına sahip açık renk sade elbisesi ile geceye damga vurdu. Son derece sade bir makyaj ve abartılı olmayan saç modeli de yine bu anlamda fark yaratan diğer seçenekler olarak da dikkatleri çekti demek yanlış olmaz sanırım.

Chrissy Teigen

Hamileliğinin son evlerine yaklaşan dünyaca ünlü güzellerden birisi Chrissy Teigen, gri renge sahip parlak elbisesi ile gecenin ışıltısını en ciddi şekilde yansıtan isimlerden birisi oldu. Son derece şık ve bir o kadar da modern bir görünüm.

Hailee Steinfeld

Mükemmel bir elbise. Beyaz uzun uzadıya dikkatleri üzerine çeken ve gözü alan straplez elbisesi ile gecenin bütün ışıltısını yansıttı. Yana yatırılmış saç modeli ve muazzam göz makyajı ile bütün güzelliğini ön plana çıkardığını net olarak söyleyebilme şansına sahibiz. Nitekim hemen görselini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Heidi Klum

Dünyanın en güzel ve en seksi kadınlarından birisi olarak kabul edilen Heidi Klum, geceye tamamen seksilik kazandıran görünümü ile dikkatleri çekti. Transparan detaylara sahip elbisesi ile dikkat çeken Klum, görenleri kendisine hayran bırakmak ile birlikte tahrik etmeyi de başarmış gibi görünüyor.

Miley Cyrus

Sıradışılıktan yavaş yavaş sıyrılıp normal bir görünüme dönmeye başlayan Miley Cyrus, son derece sade siyah renge sahip elbisesi ile birlikte gecede ciddi anlamda dikkat çekti. Kendisini bulmaya başladığının da işaretlerini net olarak sundu.

Alicia Keys

Dünyaca ünlü sanatrçı, son dönemlerde vücut şeklini tamamen kaybetmesine rağmen elbise anlamında da mütevazı kalarak aslında rüküş olmaktan kurtulmuş. Sesi ile dünyayı kendisine hayran bırakan Keys, gecede yine en çok konuşulan isimlerden birisi olarak dikkat çekti.