2018 Cilt Bakımı Tavsiyeleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde sizlere yeni bir anahtar verecek ve 2018 cilt bakımı tavsiyeleri ile hazır olmanıza yardımcı olacağız. Türkiye genelinde özellikle kadınların cilt bakımına ne kadar özen gösterdiklerini biliyoruz. Kış aylarının en ciddi sürecine girdik ve artık geceler de kısalmaya başladı. Cilt bakım önerileri konusunda da yeni bir sürece giriyoruz.

Aşağıda sizlere sunduğumuz maddeler, doğrudan cilt bakım uzmanları tarafından sunulan maddeler olarak dikkatleri çekiyor. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan konuya değinelim.

Eski Makyaj Malzemeleri Artık Çöp

Eski makyaj malzemelerini artık ortadan kaldırın. Eskiden kullandığınız tüm makyaj malzemelerini yok edin. Artık kendinize kaliteli markaları değerlendirme altına alarak yeni makyaj malzemeleri tercih edin. Avon, Max Factor, Maybelline New York ya da bu gibi markalar fark yaratıyor.

Makyaj Fırçalarını Sürekli Yıkayarak Temizleyin

Uzun aralıklar ile makyaj fırçası temizlemek sıkıntılı bir durum. Aylık olarak makyaj fırçalarınızı düzenli olarak yıkamanız gerekir. Bu hem makyaj kalitesi hem de cildin sağlığı için çok çok önemli unsurlardan birisi olarak dikkat çekecek.

Cilt Bakım Ürünlerinde Kokusuz Seçeneklere Eğilin

Cilt bakım ürünleri bizler için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkat çeker. Kokusuz cilt bakım ürünlerini almaya özen gösteriniz. Bu şekilde cilde zarar veren kimyasalların tamamından uzak durmuş olursunuz. Bu da sizler için diğer önemli bileşenlerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Hyalüronik Asitli Nemlendirici Ürünler Olmazsa Olmaz

Cildimiz için nemlendiriciler olmazsa olmazlardan birisidir. Hyalüronik asit bileşenini içeriğinde barındıran nemlendirici ürünler, büyük yenilikler sağlıyor. Cilt bakım uzmanları, özellikle bu içeriğe sahip ürünleri tercih etmeniz konusunda sizleri uyarıyor. Bizde aracı olarak sizlere en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Omega 3 Alımını Arttırın

Cilt bakımı konusunda en önemli seçeneklerden birisi de tahmin edebileceğiniz üzere sağlıklı beslenmedir. Beslenme aşamasında ise cildin ihtiyacı her zaman için OMEGA 3 olarak bilinir. Cilt bakım uzmanları, şimdiden Omega 3 ağırlıklı beslenmeye özen göstermeniz için sizleri uyarıyor. Bu sayede cildiniz, yaz aylarına çok daha hazır bir şekilde girecek. Dolayısı ile beslenme seçeneklerine dikkat etmelisiniz.

Gözenek Tıkayan Ürünlerden de İvedi Şekilde Uzak Durun

Cilt bakım ürünlerinin bazıları, bilinçsiz bir şekilde kullanıldığı zaman cilt üzerindeki gözenekleri tıkar. Bunun akabinde çok ciddi cilt hastalıkları meydana gelebilir. Dolayısı ile uzmanlardan öneriler alarak da gözenek tıkayan ürünlerden ivedi şekilde uzak durun. Her gördüğünüz ürünü almayın. Seçici davranmakta ciddi şekilde fayda görüyoruz.

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...