2018 Altın Küre Kırmızı Halı Stilleri

tarafından
546
2018 Altın Küre Kırmızı Halı Stilleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye genelinde de ilgi ile takip edilen seçeneklerden birisi olan 2018 altın küre kırmızı halı stilleri ile alakalı olarak ünlülerden resimli seçenekleri sizlere sunacağız. Türkiye her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde büyüyor. Modaya karşı ilginin artması ile birlikte sitemiz içerisinde sizlere en geniş kapsamlı seçenekleri sizlere sunma yoluna da gidiyoruz.

Altın Küre ödüllerinde birbirinden güzel kadınlar, birbirinden şık elbiseleri ile birbirleri ile yarıştı. Şimdi örnekleri sizlere sunacağız.

Dakota Johson

Gucci markasından giyinerek gecenin en büyüleyici isimlerinden birisi olan Dakota Johson, yüz hatlarını da gizlemeyen mükemmel ötesi saç modeli ile de dikkatleri çekti. Elbisenin arkasındaki işleme fiyonk detayı da adından çok ciddi anlamda söz ettiriyor diyebiliriz sanırım.

Dakota Johson

Angelina Jolie

Dünyanın en güzel ve en seksi kadınlarından birisi olan Angelina Jolie, Altın Küre ödüllerinde de herkesi büyülemeyi başardı. Tüm detaylarına sahip uyun elbisesi ile prensesleri andıran mükemmel bir görünüme kavuşan Jolie, adından uzun süre söz ettirecek gibi de görünüyor.

Angeline Jolie

Allison Williams

Armani marka saçaklı mükemmel bir elbise ile organizasyona katılan ünlü isim, kıyafetindeki siyah, turuncu ve beyaz detaylar ile adından söz ettirdi. Güzelliği ile de en az giyimi kadar ön planda olan isim, kadınların ilham alabileceği en önemli kişiliklerden birisi olacak gibi. 2018 yılı modası şekilleniyor.

Allison Williams

Jessica Biel

Yine dünyanın en ünlü ve en güzel kadınlarından birisi. Jessica Biel, bu organizasyonda dünyaca ünlü marka Christian Dior imzalı bir elbise modeli ile karşımıza çıkarak herkesi büyülemeyi başardı. Elbisedeki tül detaylar, öyle güzel bir hava kazandırmış ki her ne olursa olsun göz önünde bulundurulması gereken bir seçenek diyebiliriz.

Jessica Biel

Margot Robbie

Yine siyah detaylara sahip Gucci markası ile karşımıza çıkan mükemmel bir elbise. Son dönem moda gündeminin en çok ön planda olan isimlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Robbie, Altın Küre ödüllerinin güzellik ve giyim anlamında en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olarak da fark yarattı diyebiliriz sanırım.

Margot Robbie

Catherine Zeta-Jones

Zuhari Murad imzalı mükemmel bir elbise ile karşımıza çıkan yılların deneyimi, güzelliği ile de gecenin ışığını tam anlamı ile yansıtıyor. Organizasyonun sonunda dünya medyasında en çok konuşulan isimlerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

 Catherine Zeta-Jones

Kendall Jenner

Dünya genelinde en önemli moda ikonlarından birisi olarak dikkatleri çeken Kendall Jenner, geceye tül detaylara sahip mini görünümlü elbisesi ile damga vurarak yine sektöründe en çok konuşulan isim oldu. Giambattista Vali tasarımı olan bu elbise, geceye damga vurdu diyebiliriz.

Kendall Jenner