2017 – 2018 Sonbahar Modasının Rengi “MOR”

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Son dönemde tüm gündem, 2017 – 2018 sonbahar modası üzerine yoğunlaşmış durumda. İnternet sitelerinde de inceleme yaptığınız zaman bu konuların üzerinde fazlası ile durulduğunu görebileceksiniz. Şimdilerde esas odak noktası moda renkler üzerine. Sonbahar döneminde ise rengimiz şimdiden kendini gösterdi diyebiliyoruz.

2017 – 2018 sonbahar modası trend rengi olarak MOR seçildi. Yeni sezon için hazırlanan kreasyonların defileleri incelendiğinde çok ciddi bir şekilde MOR renklerin ön plana çıktığını görüyoruz. Tüm bayanların ortak noktalarından birisi olarak niteleyebileceğimiz MOR RENK AŞKI, bu sene de kendisini belirgin şekilde gösterecek ve sonbahar mevsiminde mükemmel bir renk kombini içerisinde olacağız.

Mor Renk Modasına Ait Mükemmel Örnekler

Love Symbol 2 defilesi kapsamında mükemmel seçenekler bizlere sunuldu. Mor renk kombinlerinin her anlamda fark yarattığı ve ciddi bir kesime ulaşmayı başardı defilelerden sizler için mükemmel bir resim galerisi derledik. Bu resim galerisini aşağıdaki resimlere tıklayarak en net detayları ile inceleyebilme şansına da sahip olacaksınız.

MOR renkleri benimseyecek olan siz değerli bayanlar için tüm yeni seçenekleri yukarıdaki resim galerimiz içerisinde sunmaya çalıştık. Giyim ve aksesuar ürünlerinden tutun da makyaj seçeneklerinde dahi MOR renklerin fark yarattığı bir sene içerisinde mükemmel trendleri en net şekli ile yakalamak sizler adına avantaj olacaktır.

 

More from the blog

Trençkotları doğru kombinlemenin yolları

Morhipo MAG ekibi, smart casual bir görünüm için tüm zamanların en ideal parçası olan trençkotları daha modern bir tarzda taşımanın yollarını paylaşıyor. 

2018 Grammy Kırmızı Halısından Ünlü Stilleri

Uzun bir süredir heyecan ile beklediğimiz 2018 Grammy ödülleri kırmızı halısı birçok ünlü ismin birbirleri ile yarışına sahne oldu. Güzellikler, mükemmel elbiseler ve daha...

Yeni Trend: Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Trendleri takip eden değerli bayanlar için yeni sezon seçeneği kırmızı ayakkabı modelleri olarak dikkat çekecek. Türkiye genelinde modaya karşı eğilimin ciddi anlamda artması ile...

2018 Altın Küre Kırmızı Halı Stilleri

Türkiye genelinde de ilgi ile takip edilen seçeneklerden birisi olan 2018 altın küre kırmızı halı stilleri ile alakalı olarak ünlülerden resimli seçenekleri sizlere sunacağız....