2016 Sokak Modası Kombinleri Nasıl Olacak?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Düzenlenen moda haftaları sonrası yeni trendler yavaş yavaş 2016 sokak modası için ipucu vermeye başladı.

Bu yıl sezon trenlerinde patchwork tarzdan tutun da çiçek motiflerine İspanyol ve kürk detaylara kadar çok zengin kombinler karsımıza çıkıyor. Bakalım bu yıl nasıl kombinler moda.

Renklerin dünyasında kaybolun

2016-sokak-modasi-kombinleri-1

Birçoğumuz kış renklerini siyah kahve vs. soğuk renklerle kombinlemeyi tercih ederiz bu yıl bununla vedalaşın açık sarı alev kırmızıları pembe tonlarıyla kendinizi daha iyi hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Baştan ayağa aynı renk modası

2016-sokak-modasi-kombinleri-2

Kısa boylu bayanların özellikle tercih etmesi gereken bir tarz. Uzun görünmek için tek renk giyinerek hem bu yılın modasını yakalayabilir hem de daha uzun görünerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Pelerin ceket ve kabanlar

2016-sokak-modasi-kombinleri-3

Yıllar öncesi moda olan pançolar zamanla yerlerini pelerin kaban ve ceketlere bıraktı. Bu yıl sokak modasında sıkça karışımıza çıkacak.

Militer Trend (Asker Modası)

2013 yılında etkisini hissetmeye başladığımız bu akım 2016 yılında da adından söz ettireceğe benziyor. Feminen ve maskülen tarzın birleşimiyle göründüğünüzden daha iddialı ve çekici görüneceksiniz. Ceket ve gömleklerde büyük cepler, büyük metal düğmeler ve zımbalar ve haki rengi militer trendin olmazsa olmazlarından.

More from the blog

Trençkotları doğru kombinlemenin yolları

Morhipo MAG ekibi, smart casual bir görünüm için tüm zamanların en ideal parçası olan trençkotları daha modern bir tarzda taşımanın yollarını paylaşıyor. 

2018 Altın Küre Kırmızı Halı Stilleri

Türkiye genelinde de ilgi ile takip edilen seçeneklerden birisi olan 2018 altın küre kırmızı halı stilleri ile alakalı olarak ünlülerden resimli seçenekleri sizlere sunacağız....

2017 Yılının Göz Alıcı Kırmızı Halı Güzellikleri

Moda dediğimiz zaman genellikle kırmızı halı stilleri çok ciddi anlamda takip edilir. Ünlü kadınlar, büyük organizasyonlarda şıklıkları ve güzellikleri ile karşımıza çıkar ki bu...

Ünlü Kadınların Bu Haftaya Ait Stillerine Göz Atın

İnternet üzerinde yine en çok araştırılan konulardan birisi olan ünlü kadınların haftalık stilleri ile alakalı bundan sonraki süreçte siz değerli okuyucularımıza her hafta yeni seçenekler...