2016 Sokak Modası Kombinleri Nasıl Olacak?

tarafından
255
2016 Sokak Modası Kombinleri Nasıl Olacak?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Düzenlenen moda haftaları sonrası yeni trendler yavaş yavaş 2016 sokak modası için ipucu vermeye başladı.

Bu yıl sezon trenlerinde patchwork tarzdan tutun da çiçek motiflerine İspanyol ve kürk detaylara kadar çok zengin kombinler karsımıza çıkıyor. Bakalım bu yıl nasıl kombinler moda.

Renklerin dünyasında kaybolun

2016-sokak-modasi-kombinleri-1

Birçoğumuz kış renklerini siyah kahve vs. soğuk renklerle kombinlemeyi tercih ederiz bu yıl bununla vedalaşın açık sarı alev kırmızıları pembe tonlarıyla kendinizi daha iyi hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Baştan ayağa aynı renk modası

2016-sokak-modasi-kombinleri-2

Kısa boylu bayanların özellikle tercih etmesi gereken bir tarz. Uzun görünmek için tek renk giyinerek hem bu yılın modasını yakalayabilir hem de daha uzun görünerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Pelerin ceket ve kabanlar

2016-sokak-modasi-kombinleri-3

Yıllar öncesi moda olan pançolar zamanla yerlerini pelerin kaban ve ceketlere bıraktı. Bu yıl sokak modasında sıkça karışımıza çıkacak.

Militer Trend (Asker Modası)

2013 yılında etkisini hissetmeye başladığımız bu akım 2016 yılında da adından söz ettireceğe benziyor. Feminen ve maskülen tarzın birleşimiyle göründüğünüzden daha iddialı ve çekici görüneceksiniz. Ceket ve gömleklerde büyük cepler, büyük metal düğmeler ve zımbalar ve haki rengi militer trendin olmazsa olmazlarından.