2016 Saç Renkleri Trendi Nasıl Olacak?

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Yeni gelen seneyle beraber kendinizde değişiklikler yapmak istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınıza karar veremiyor musunuz? Bizim rehberliğimizle değişime başlayacağınız ilk durak saçlarınız olabilir. 2016 saç trendleri ile ilgili olan yazımızda kendinize en uygun saç renklerini belirleyebilir ve böylece kendinizi yeniliğe açık hale getirebilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Saç rengi kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor

Çilek Sarısı Saç Renkleri

Bu sezon oldukça ön plana çıkan renklerden birisi çilek sarısı olacak. Ünlü oyuncu ve modellerin bu modeli kullanmaya başlaması 2016 saç renkleri arasında yerini sabitleyeceğinin sinyallerini vermekte. Çilek sarısı bebek sarısının kırmızıya çalan tonu demek daha doğru bir tanımlama olacaktır. Cildi beyaz olan kadınlar bu renklerden yana tercih yaparlarsa şayet modaya ayak uydurmayı başarabilirler.

Güçlü Kadınların Simgesi

Her sezonun vazgeçilmez renklerinden olan çikolata kahve ikonların yoğun olarak kullandığı sabit renklerden birisidir. Siyahın çiğliğinden uzaklaşan bu renk çikolata ihtirasını saçlarınıza taşımaktadır. Sert bir yüz ifadesini yumuşak geçişlerle tamamlama özelliğine sahip bu renk sizler için oldukça uygun bir seçenek oluşturabilir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Yüz tipinize göre saç modelleri ve saç kesimleri

Sarılar Her Daim Kullanılmakta

Sarının her tonu, küllüsü, platini, sıcak renkleri 2016 saç renklerinde yerini alacak. Sarının yerini asla eskitmeyen kadınlar bu sezonda abartılı sarıları kullanabilecek. Işıltının sarı rengi olarak saçlarınızda doğallığı yakalama şansınızı deneyebilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilmeniz Gereken En Güzel Sarı Saç Rengi Modelleri

Kesin Çizgilere Son

Saçlarında keskin değişikler yapmak istemeyen anca hava katmak için bir yol arayan kadınlara bir tavsiyemiz var! Koyu gölgeler… Koyu gölge kullanımı hem doğallığı yansıtıp hem de saçlarda muhteşem bir hava yaratmak adına 2016 moda alanında yerini almış durumda. Koyu gölgelerin uygulanması genellikle saçın birkaç ton açığı olacak şekilde olmakla beraber dilerseniz açık renk saçlarınızda da daha koyu gölge kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Tarçın Sıcaklığı

Tarçın denilince o sıcak kızıl ve sarı karışım gelmiyor mu aklınıza? Sıcak ve aynı şekilde de çekici. Kadınların 2016’da kullanılan saç renkleri içinde en çok ilgi göreceğini düşündüğümüz renk bu olsa gerek. Tarçının seksiliği yüzünüzden okunsun.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bal köpüğü saç rengi

Kızılın Kahve Tonu

Kızılla kahvenin inanılmaz uyumunu saçlarınıza yansıtmanızın tam zamanı. Bu rengin raflardan inme zamanı geldi geçiyor bile.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin Kızlarda En Sevdiği Saç Modelleri

More from the blog

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Argan Yağı Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Bakımı ve Maskesi Tarifi

Saç için ciddi anlamda faydalı olduğu bilinen argan yağı ile alakalı olarak tüm önemli bilgileri enine boyuna sizlere sunacağız. Saç bakımı konusunda daha önceki...

Erkek Saç Kesim Modelleri ve Uzun, Kısa Saç Stilleri Kataloğu 2018

Erkek saç modelleri ve saç kesimleri kataloğu 2018 yılı örneklerini sizler için elimizden geldiğince derledik. Erkeklere ilham kaynağı olacak saç modellerini keşfetmeniz amacındayız.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...