Bu Kışa Şapkasız Girmeyin: 2016 şapka modası

Örgü Şapka Modelleri
Örgü Şapka Modelleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Havaların kışı hissettirdiği şu günlerde kışa hazırlık giyim ve aksesuar alışverişleri de hız kazandı.2016 yılında aksesuarın vazgeçilmezi şapkalar bu yıl da oldukça iddialı. Alışılmış, tarz, marjinal 2016 şapka modası;

Fransız Bere Şapkaları: Zarif asil bir tarz için mükemmel bir aksesuar. Giyimle zıt renklerin tercihiyle sofistike bir tarz yakalayabileceğiniz gibi eldiven ve ayakkabı kombiniyle uyumlu görünebilirsiniz.

Fedora-Fötür Şapka modeli: Fötür 1940 lı yıllarda oldukça popüler olmaya başlayan fötr şapka Hollywood filmlerinde erkek karakterlerce sıkça kullanılan aksesuar haline gelmiştir. 2000’li yıllara gelindiğinde yalnızca erkek aksesuarı değil bayanların da sıklıkla kullandığı aksesuarlardan biri olmuştur.

Cloche şapka: İlk ortaya çıkışı 1920’lere dayanan ismini tasarımcısı Caroline Reboux’dan alan Cloche çan biçimli şapkalar günümüz  kış trendleri arasındadır.

Trapper hat-Avcı Şapkası: Günümüz kuzey coğrafyası iklimine uygun ve daha çok ısınma amacıyla tasarlanan trapper şapkalar artık moda akımının bir öğesi haline gelmiştir.Sınırlı renk seçeneklerine rağmen her renk kıyafete uyum sağlayabilir.

Örgü Şapka: Amaca ve mevsime yönelik örgü şapkalar tüm yıllarda olduğu gibi yine trendler arasında kendi imkanlarınızla birbirinden güzel örgü şapkalar yapabilirsiniz.2016 modası içinde ressam şapkalar, ucu ponponlu arkaya doğru genişleyen ve kalın örgülü şapkalar var.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.