2016 Kış Modası

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

2016 kış modası diğerlerinden farklı olarak farklı tarzların karması ile kullanıcılara eğlenceli bir sezon olacağa benziyor.

Modacıların görücüye çıkardıkları koleksiyonlarında kışın üzerimizde hangi desenlerin ve hangi materyallerin bulunacağını bu yazımızda sizlere sunacağız.

Kışa Maziden Esintiler

2016 giyim modasında en çok dikkat çeken ayrıntılardan birisi 60’lı yıllarda yoğun olarak kullanılan kısa etekli elbiseler, geniş yakalı ceketler ve uzun çizmeler bu sezonda karşımıza çok sık çıkacağa benzemekte. Ayrıca Vintage kullanıcılarının oldukça sevineceği bu alan eski ile yeninin muhteşem karmasını göz önüne sermekte.

Bu Sezon Tüm Işıltınızla Var Olun

Gece veya gündüz fark etmeksizin 2016’da renk modasında hakim olan renklerden birisi metalik altındır. Kullanılan her parçada bu renge yer vermeniz mümkündür. Örneğin ceketinizde, ayakkabınızda, çantanızda hatta ve hatta kazaklarınızda dahi altının ışıltısını kullanacaksınız. Bu şekilde çağa ayak uydururken dikkatleri üzerinize çekmeniz de işten bile değil.

Kışın Soğukluğu Anoraklarla Isıtılıyor

2016 kış sezonunda dış giyimde karşımıza çıkan materyallerden birisi de anoraklardır. İçi elyaf ya da kuş tüyüyle bezenen anoraklar şimdiden içimizi ısıtmaya başladı bile. Dahası renk seçeneği de oldukça fazla olacağa benziyor.

2016 Kış Modası
2016 Kış Modası

 

Romantik Bir Kış

Romantizmin temsilcisi olan dantel kumaş 2016 kış giyiminde Maskülen tarzın feminen duruşla iç içe geçerek kadınsılığın gücünü göz önüne koymakta kararlı gibi görünüyor. Ve anlaşılan o ki hangi dönemde olursak olalım dantel kullanılmaktan asla vazgeçileceğe de benzemiyor.

Komando Olmaya Hazır mısınız?

Kışın pek karşılaşılması mümkün olmayan asker modası modacılar tarafından genellikle yazlık kumaşlara işlenen bir tema olmuştur. 2016 kış modası bu tabuyu yıkarak kışın dolaplarınıza asker modasını getiriyor. Asker yeşilinin kombinlenmesi kolay gibi görünse de aslında bu evrede sizlere oldukça iş düşmekte. Fakat bildiğimiz bir şey varsa bu kış bizi her yaştan askerler sokaklarda bekliyor.

Miss Bond Olmaya Ne Dersiniz?

Geçtiğimiz sezonlarda ufak detaylarda kullanılmaya başlanan deri baştan aşağı kullanılmak için gün sayıyor. 2016 moda koleksiyonları gösteriyor ki oldukça farklı renklerde saf deriler kullanıcıların beğenisine sunulacak.

 

More from the blog

Trençkotları doğru kombinlemenin yolları

Morhipo MAG ekibi, smart casual bir görünüm için tüm zamanların en ideal parçası olan trençkotları daha modern bir tarzda taşımanın yollarını paylaşıyor. 

2018 Altın Küre Kırmızı Halı Stilleri

Türkiye genelinde de ilgi ile takip edilen seçeneklerden birisi olan 2018 altın küre kırmızı halı stilleri ile alakalı olarak ünlülerden resimli seçenekleri sizlere sunacağız....

2017 Yılının Göz Alıcı Kırmızı Halı Güzellikleri

Moda dediğimiz zaman genellikle kırmızı halı stilleri çok ciddi anlamda takip edilir. Ünlü kadınlar, büyük organizasyonlarda şıklıkları ve güzellikleri ile karşımıza çıkar ki bu...

Ünlü Kadınların Bu Haftaya Ait Stillerine Göz Atın

İnternet üzerinde yine en çok araştırılan konulardan birisi olan ünlü kadınların haftalık stilleri ile alakalı bundan sonraki süreçte siz değerli okuyucularımıza her hafta yeni seçenekler...