2015 Yaz Trend Ayakkabı Modelleri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Moda dünyasının 2015 yazı için seçtiği birbirinden güzel ayakkabı trendlerini sizler için hazırladık. Sofistike ve sıra dışı ayakkabılar, bu yaz, pul, boncuk, dantel, şeffaflık detayları olan tasarımları ile göze çarpıyor.  Muhteşem renk kombinasyonları, monokrom örnek desenler, kırmızı, siyah, altın gibi ton uyumları ile yaz geceleri renklenecek. Antik yunan esintisi taşıyan Helenistik ayakkabılar yine her zamanki gibi bayanların gözdesi olmaya aday.  İşte 2015 Yaz defilelerinde öne çıkan ve sizleri  kendisine hayran bırakacak ayakkabı modelleri.

Bilekten Bantlı Ayakkabı Modelleri

Bilekten bantlı görünümleri ile bu kadınsı ayakkabılar çok moda. Bu tercihi yapan kadınlar, Akdeniz ateşini taşıyan tango dansçıları gibi, yaz gecelerinin zarafetini adeta üzerlerinde taşıyacaklar.

Sportif ve Şık Tasarımlı Ayakkabı Modelleri

Sportif detaylar 2015 yaz modası trendleri arasında.  Bu tarz içinde renkler çok çeşitli olduğundan model seçmek konusunda biraz sıkıntı çekebilirsiniz ancak şıklığın yanı sıra oldukça rahat oldukları su götürmez bir gerçek.

Platform Ayakkabılar

Platform ayakkabılar sezonun olmazsa olmazlarından. Boy problemi yaşayan kadınların cankurtaranı olan bu modeller içinde yumuşak ve rahat seçenekler göz dolduruyor.

Saçaklı ve Tüylü Ayakkabı Modelleri

İncecik topuklu ve bantlı bu orijinal modellerin renkli tüyle ve saçaklar ile bezenmiş olması moda ve yaratıcılık konusunda bir kez daha şapka çıkarttırıyor.

Gladyatör Sandalet

Bir kaç yazdır hayatımıza bir Roma dönemi tadı getiren Helenistik havasıyla, gladyatör tasarımlı ayakkabı modelleri bu yaz da birbirinden güzel tasarımlarıyla yeni trendler arasında, dizden yüksek bağları ile gayet kadınsı ve şık, kayışlı kafes sandaletler ise nefes kesici.

Kravatlı – Papyonlu Ayakkabı Modelleri

Bu yazın en bomba modeli bunlar denilebilir. Kadınsı dokunuşu  vurgulamak amacıyla kravatlı ayakkabılar çok alışılmışın dışında ve süper sevimli

2015 Bot ve Çizme Modelleri

Mevsim ne olursa olsun, çizme ve bot podyumu asla terk etmiyor. Çorap gibi botlar,  şık ve zarif seçenekler, kafesli çizmeler, bazı deri detaylarla sıcağa rağmen şıklığa önem veren kadınların tercihi oluyor.

Bağcıklı Ayakkabı ve Çizme Modelleri

Diz üstü modelleri de olan bağcıklı ayakkabılar hem seksi hem sportif modelleri ile tüm mini kıyafetler ile harika uyumlu olacak.

Işıltılı Ayakkabılar

Modacılar yaz gecelerini düşünüp yıldızlarla yarışsın diye bu zarif modelleri tasarlamış olsa gerek. Işıltı ve parıltı modası topuktan kayışlara kadar her yerde.

Takozlar ve Platform Ayakkabı

Konfor ve büyük hareket detayları için, her zaman her yerde, tüm yolculuklarda size eşlik edecek hem rahat hem şık modeller.

T-Kayışlı Ayakkabı

T-kayışlı ayakkabılar bu sezon yenilenmiş ve şıklık için vazgeçilmez bir dokunuş ile geri gelmiş gibi görünüyor.  Düğün, davet ve gece partileri için çok renk varyasyonları çok trend bir seçim olabilir.

Yıldız-Baskılı Ayakkabı

Yıldız desenleri bir zamandır büyük bir popülerlik kazandı,  tasarımcılar sadece ayakkabılarda değil giyim parçalarında da bu deseni kullanmıştı.

Rahat Düz ve Sivri Burunlar

Bütün bu modellerin arasında yılların eskitemediği ve eskitemeyeceği, tüm zamanların en klasik, zarif modelleri olan bu ayakkabılar kadınların dolabındaki her kıyafete uygun en rahat alternatifler.

Topuk Detayları

Hassas ve ince saydam topuklu bu ayakkabı modelleri gerçekten etkileyici ve şık şekilleri ile tercihler arasında yer alıyor.

 

2015-yaz-bayan-ayakkabi-modelleri 2015-yaz-bagcikli-ayakkabi-modelleri 2015-yaz-ayak-bilegi-kayisli-bayan-ayakkabi-modelleri 2015-yaz-yildiz-baskili-ayakkabi-trendleri 2015-yaz-tuylu-ayakkabi-trendleri 2015-yaz-sofistike-bayan-ayakkabi-modelleri 2015-yaz-takoz-ve-platform-ayakkabi-modelleri 2015-yaz-t-askili-ayakkabi-sandalet-modelleri 2015-yaz-Thong-Sandaletler-modelleri 2015-yaz-topuklu-ayakkabi-ve-sandalet-trendleri 2015-yaz-sivri-burun-duz-yakkabi-trendleri 2015-yaz-seffaf-topuklu-ayakkabi-modelleri-2015 2015-yaz-sandalet-glatyator-ayakkabi-modelleri 2015-yazRahat-Flats-ayakkabi-trendleri 2015-yaz-platforrma-ayakkabilar 2015-yaz-bot-ve-cizme-modelleri 2015-yaz-dore-isiltili-ayakkabi-trendleri 2015-yaz-kavboy-tarzi-ayakkabi-trendleri 2015-yaz-kravatli-ve-kurdeleli-ayakkabi-modelleri 2015-yaz-mule-ayakkabi-trendleri 2015-yaz-bot-trendleri-2015 2015-yaz-bayan-spor-ayakkabi-trendleri 2015-yaz-bayan-ayakkabi-trendleri 2015-yaz-bayan-ayakkabi-modelleri-1

More from the blog

Dalkılıç Spor’da Dikkat Çeken Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Dünyaca ünlü ayakkabı markaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz Adidas spor ayakkabı konusunda geçmişten günümüze pek çok modeliyle akıllarda yer edinmiştir.

Topuklu Ayakkabı Stilleri

Bu yıl ki topuklu ayakkabı seçenekleri arasında her kadın kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak bir seçim yapma şansını bulabilir.

Yeni Trend: Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Trendleri takip eden değerli bayanlar için yeni sezon seçeneği kırmızı ayakkabı modelleri olarak dikkat çekecek. Türkiye genelinde modaya karşı eğilimin ciddi anlamda artması ile...

Diz Üstü Çizmeler Trendi Belirleyici Hale Geldi

Son dönemde moda trendleri ile alakalı olarak ön plana çıkan diz üstü çizme modelleri, kendine has tasarımı ve renkli seçenekleri ile çok geniş bir kesimi...