2015 Sonbahar Makyaj Modası ile Güzü Güzel Karşılayın

2015 yılının bu son döngüsünde en moda olan makyaj trendlerinden haberdar olmak için yazımızı okuyun. İşte 2015 Sonbahar Makyaj Modası ve son trendler...

2015 Sonbahar Makyaj Modası
2015 Sonbahar Makyaj Modası
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Mevsim dönüyor, sıcak yaz günleri yerini serin ve rüzgârlı havalara bırakmaya başladı bile. Çok değil birkaç hafta sonra siz daha ne olduğunu anlayamadan kısa kollu tişörtlerinizin yerini ceketler alacak. Evet, belki sonbahar için kıyafet alışverişinizi tamamlamış olabilirsiniz. Peki, makyaj konusunda ne durumdasınız? 2015 yılının bu son döngüsünde en moda olan makyaj trendlerinden haberdar olmak için yazımızı okuyun.

İşte 2015 Sonbahar Makyaj Modası ve son trendler…

Çılgın Kırmızılar, Akıl Almaz Siyahlar

2015 Sonbahar Makyaj Modası
2015 Sonbahar Makyaj Modası

Bu sonbahar doğada ve kıyafetlerde hâkim olan pastel renk içimizi karamsarlığa boğamayacak zira rujlar buna izin vermeyecek kadar kırmızı ve siyah.  Kadın makyaj tarihinde vazgeçilmez bir yeri olan ve makyaj çantalarımızdan hiç eksilmeyen kırmızı rujlar bir zamandır moda olan sade ve doğal görünüm sebebiyle eskisi kadar rağbet görmüyordu ancak sanıyoruz dönüşleri muhteşem olacak. Ve kırmızının yanında boy gösteren kopkoyu siyah rujlarda da sıra dışının cazibesi saklı.

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.