2015 Ev Dekorasyon Önerileri

2015 Ev Dekorasyon Önerileri
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Ev dekorasyon önerileri almak isteyen hanımlara bu yazımızı okumalarını tavsiye ediyoruz. Özellikle mobilyalarını değiştirmek veya evinde dekorasyon değişikliğine gitmek isteyen kadınlar bu modellere bayılacak.

Oturma Odası Dekorasyon Modelleri

Oturma odası dekorasyonunda koltuk takımı modellerinde bu sezon özellikle tek renk modeller ve pastel tonlar son derece ön plana çıkıyor. Koltuk takımı modellerinde özellikle en çok tercih edilen beyaz ve krem renk modeller pek çok kişinin evinde en çok kullanmak istedikleri modeller arasında yer alıyor. Modern koltuk takımları özellikle bu sezon bej, taba, gri, pastel yeşil, pastel mavi, pudra rengi gibi modeller ile mor ve sarının da en çok kullanıldığı modelleriyle bir hayli dikkat çekiyor.

Oturma odası dekorasyonu yaparken özellikle de rahat edebileceğiniz ancak aynı zamanda şık seçimler yapmanız gerekmektedir. Siz de hem oturma odanız hem de salonunuz için ya da ortak kullanım için bu koltuk takımı modellerini tercih edebilirsiniz. En şık tasarımları bünyesinde ile siz de aradığınız en hoş tasarımları bulabilirsiniz. Ayrıca koltuk takımı yastıklarında desenler de sıkça tercih ediliyor. Desenli modellerin bir hayli yoğun olduğu modern koltuk takımı stilleri ile siz de evinizin dekorasyonunu son derece değiştirebilirsiniz.

Şık Köşe Takımı Modelleri

Artık evlerin vazgeçilmezi haline gelen köşe takımı modelleri rengârenk şık modelleri ve oldukça şık birbirinden hoş ve modern pek çok stiliyle birçok kişinin de evinde kullandığı modeller arasında yer alıyor. Son derece şık ve bir o kadar da favori modeller arasında yer alan köşe takımı modelleri bu sezon yine pastel tonların hakim olduğu modelleriyle oldukça ön plana çıkıyor. Ayrıca desenli köşe gruplarında en çok çiçek desenleri, geometrik desenler, pop art desenler son derece ön plana çıkıyor. Hem koltukta hem de yastıklarında son derece tercih ediliyor. Salon dekorasyon modellerinde özellikle köşe takımları günümüz de vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

Küçük Evler için Mobilya-Ev Dekorasyon Örnekleri

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu ve yatak odası ve takımlarında bu sezon son derece şık ve modern bir çok stil karşımıza çıkıyor. Yatak odası modellerinde yine açık renkler ön plana çıkıyor. Özellikle beyaz, krem, bej ve siyah gibi renkler yatak odası modellerinde özellikle mobilyalar da en çok kullanılan renkler arasında yer almakta. Sürgülü dolapların yerini yavaştan eskitme tipli oyma işçilikle yapılan son derece modern ve antik görünen yatak odası takımları alıyor. Siz de bu birbirinden şık ve bir o kadar da lüks ve modern görüme sahip olan yatak odası modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonunda özellikle tercih edebileceğiniz pek çok görünüm daha çok vintage stiller de karşımıza çıkıyor. Özellikle soft renkler yatak odası dekorasyonunun bu sezon vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Siz de bu stiller arasından seçim yaparak kendinize en uygun dekorasyon modelini tercih edebilir ve eviniz de bu modelleri uygulayabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.