2015 Estetik Trendleri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Günümüz teknolojisinin günden güne ilerlemesi estetik alanında da bir çok cerrahi operasyonun rafa kalkmasını sağladı. İşte 2015 yılı estetik trendleri…

Büyük operasyonların yarattığı etki artık daha minik girişimlerle de elde edilebiliyor. Estetiğin ülkemizde ilk yaygınlaştığı dönemlerde hepsi birbirine benzer, ifadesiz yüzler neredeyse her yerde karşınıza çıkabiliyordu. Ancak teknolojiyle beraber genç, diri ama daha kendi gibi olan yüzlerin yaratılması mümkün olabiliyor.

Estetik ve Plastik Cerrahide amacın kişiyi doğal, özel ve farklı kılmak olduğunu savunan Superplast Estetik Cerrahi Merkezi Kurucu ortağı Op.Dr. Hüseyin Güner, kişiye yüzünün karakteristiğini bozmadan, naturel ve yapılan işlemin belli olmayacağı bir ifade kazandırmanın en doğru yöntem olacağını belirtiyor. Op.Dr. Hüseyin Güner, Bu yıl estetik tercihlerde meme ve popoda özellikle hayran olunan ünlü isimlerin örnek alınmasının yanı sıra, karakteristik yapıyı koruyan, yüz hatlarına minik müdahalelerle elde edilen güzellik kavramının 2015’te göz önüne çıkacağını söylüyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Burun estetiği yaptıran ünlü kadınlar

Doğal ve  kendi gibi olmanın ilk tercih olarak  seçildiğini  belirten  Superplast Estetik Cerrahi Merkezi Kurucu ortağı Op.Dr. Hüseyin Güner ileri teknolojiler sayesinde bir çok  uygulamanın ameliyat gerektirmediğini de belirtiyor. Op.Dr. Güner “ Botox Lifting tüm yüzü gençleştiren   ileri bir botox uygulamasıdır bu uygulamada saçımızı sıkıca toplar gibi yüz toplanır. Merkezimizde geliştirilen umbrella lifting yöntemi yine yüzü kalıcı olarak geren ve gençleştiren  bilinen en ileri teknolojiye sahip yüz gençleştirme uygulamasıdır.  Yaklaşık 30 dakika içerisinde yüz germe etkisini gösterir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Uyurken zayıflamak ister misiniz?

Bir dönem kabul gören dar ve ufak poponun yerini alan büyük ve dolgun kalçalar büyütme ve dolgunlaştırma olarak yapılmaktadır. Gevşek ,sarkık ve deforme olmuş kalça dokusu  lazer lipoliz yöntemi  ile  gerekli müdahaleler yapılarak  daha diri, belirgin kalçalar elde edilir.

Göğüsler bir kadının vücudunda ki en dikkat çeken bölgelerin başında gelir. Meme dokusunun altına yerleştirilen silikon protezlerle meme hacmi vücutla uyumlu bir şekilde arttırılır. His kaybı yaşanmaz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Kalça kaldırma estetiği ile Brezilyalı kadınlar gibi görünün

More from the blog

Yazın burun estetiği yapılır mı?

Yazın burun estetiği yaptırmak istiyor fakat halk arasında yaygın olan dönemsel söylentiler yüzünden tereddüt ediyorsanız, yeterli bilgiye sahip olmak şüphelerinizi giderecektir. Burun Estetiği Nedir? Yüz hatlarını...

Samet Liçina bu sefer Kim’e benzedi

Ünlü sosyal medya fenomeni Samet Liçina, son dönemin popüler uygulaması olan kum saati vücut ve popo ameliyatı için Maya Centrium’da bıçak altına yattı.

Ameliyatsız-Dikişsiz Burun Estetiği İle Tanışmanın Tam Vakti: Burun Dolgusu

Burun dolgusu uygulamasının en güzel yanı ise, işlem yapıldıktan sonra kısa sürede sosyal hayata adapte olabililirsiniz.

Burun Estetiğinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Genel anlamda burun estetiği görsellik ve sağlık amaçlı yapılmaktadır. Yüzün genel yapısına uygun olması planlanan burun estetik ameliyatları uzmanlar tarafından değerlendirmeye alınıp yapılmaktadır. Burun estetiğinde dikkat etmeniz gerekenler...