2015 Abiye Modelleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2015 abiye modelleri ile trend kombinler hazırlamanın zamanı. Abiye seçimi sırasında sahip olduğunuz vücut ölçülerini ön plana almalısınız. Böylelikle en doğru seçimi kısa zaman zarfı içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer uzun boylu bayanlardansanız balık etek abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Vücut hatlarınızın kusursuz görünmesine kaynaklık edecek olan balık etek abiye modelleri son zamanların hitleri arasında boy göstermektedir. Bu tarz elbise modellerini yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Eğer elbiseniz straplez ise göğüs dekoltesini ön plana alabilirsiniz. Bu planlama adına büyük taşlar ile desteklenmiş gösterişli takıları tercih edebilirsiniz.

Mini Elbise Abiye Modelleri
Mini Elbise Abiye Modelleri

Mini Elbise Abiye Modelleri

Sade görünmeyi seven bayanlardansanız tül detayı ile desteklenmiş mini etek abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Trend görünüm elde etmeniz adına oldukça ideal olan mini etek abiye modellerini çapraz bağlamalı ayakkabı modelleri aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz elbise modellerinde ayakkabılar ön plana çıkacaktır.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri
Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Önü kısa arkası usun abiye modelleri ile tarz yaratmanın zamanı. Önü kısa arkası uzun abiye modellerini stiletto tarzı ayakkabılar ile kombin edebilirsiniz. Modern şıklığın bir numaralı isimleri arasında boy gösteren bu elbise modelleri aynı zaman da farklılığın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

Uzun Abiye Modelleri
Uzun Abiye Modelleri

Uzun Abiye Modelleri

İhtişamı seven bayanlardansanız uzun abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Trend modanın enleri arasında boy gösteren uzun abiye modelleri aynı zaman da kusursuz görünmenize kaynaklık etmektedir. Bu tarz elbise modellerini mini deri el çantası ve deri topuklu ayakkabılar ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Taş İşlemeli Abiye Modelleri
Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Tüm dikkatleri üzerinizde toplamak isteyenlerdenseniz taş işlemeli abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Zarafetin bir numaralı adresi taş işlemeli abiye modellerini sade takılar aracılığı ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Straplez Abiye Modelleri
Straplez Abiye Modelleri

Straplez Abiye Modelleri

Göğüs dekoltesinin ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz straplez abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz elbise modellerini büyük taşlara sahip aksesuarlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Trend modanın enleri arasında boy gösteren staplez elbise modelleri  aracılığı sizler de kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz. En özel abiye modelleri ile tanışmanın tam zamanı.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.