2014 yaz makyaj trendi: Turuncu Ruj

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Makyajlara bahar geliyor! Sezonun en iddialı renklerinden biri olan portakal rengi, 2014 yazının vazgeçilmez makyaj trendlerinden biri olacak.

İlk olarak 2014 İlkbahar/Yaz podyumlarında karşımıza çıkan turuncu rujlar, bu sezon hemen herkesi etkisi altına almaya hazırlanıyor. Bu makyaj trendini uygulamaya biraz çekimser davransanız da ilerleyen zamanlarda dudaklarınıza portakal rengini taşımadan edemeyeceksiniz!

Kırmızı halı törenlerine de hızlıca giriş yapan turuncu rujlar pek çok ünlünün ilk tercihi arasında yer alıyor. Şimdi gelin birlikte turuncu ruj sürmenin püf noktalarını öğrenelim.

  •  Enerji dolu bu renk, her cilt tipinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Turuncu ruj sürerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise gözleri ve yanakları aşırı renge boğmak yerine biraz daha naturel tonlara yönelmek. Toprak tonları bu renkle şahane oluyor!
  • Gözlerinizi belirginleştirmek isterseniz, çok siyah olmayan bir eyelinerdan yardım alabilirsiniz.
  • Yüzünüze hafif parlaklık katmak isterseniz, kirpiklerinize hafif rimel sürdükten sonra göz pınarlarınızın olduğu kısımlara küçük bir dokunuşla aydınlatıcı sürebilirsiniz.

Dudaklarda Turuncu Ruj Etkisi

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.