2014 Sonbahar/Kış makyaj modası!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Moda haftalarında gördüğümüz makyaj ve güzellik trendlerini sizler için derledik. Bakalım 2014 sonbahar/kış sezonunda nasıl makyaj yapıyoruz?

Londra moda haftasında uygulanan 2014 sonbahar/kış güzellik trendleri yeni yılın ikinci yarısına damga vuracak.

Dünyanın en iyi saç ve makyaj uzmanlarının yarattığı bu güzellik trendlerini moda devlerinin defilelerinde gördük ve çok beğendik.

İşte 2014 sonbahar kış sezonunda podyumdan sokağa transfer olan saç, makyaj ve güzellik trendleri!

Yoğun eyeliner

Yoğun bir şekilde uygulanan eyeliner londra moda haftasının güzellik trendlerinin başında geliyor.

2014 sonbaharında yoğun olarak uygulnanan eyelinerınızı tamamen siyah olarak ya da canlı renklerle birlikte uyguluyorsunuz.

Topshop Unique defilesinde makyaj artisti Hannah Murray, koyu sürmeler ve siyah maskarayı tercih ederken, Revlon’un kreatif direktörü Gucci Westman, Antonio Berardi podyumunda siyah ve yeşili birlikte kullanıyor.

46673

Göz köşesi detayları

Sıra kirpiklere geldiğinde ise, gözün iç ve dış köşelerine her zamankinden daha çok önem veriliyor.

Lisa Eldridge’in Grace şovunda yarattığı romantik stillerden ya da House of Holland’ın makyaj artisti Lucia Pica’nın punk esintili makyajlarında gördüğümüz bu trendi çok sevdik. Farklı bir stilde makyaj yapmak isteyenler mutlaka kenar detaylarını kullanmalı. İster takma kirpikler isterseniz de sıvı eyeliner kullanın, ama bu sezon ne kadar abartılı göz makyajı yaparsanız o kadar iyi.

46674

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.