2014 Sonbahar saç modelleri!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2014 Sonbahar-kış sezonunda sizin favori saç stiliniz hangisi olacak? İşte Paris moda haftasının sonbahar podyumlarında gördüğümüz en çekici saç modelleri!

Paris moda haftasında 2014 sonbahar-kış sezonu trendleri podyumda sergilendi. Ünlü modacıların çılgın tasarımcıları kadar defilelerde kullanılan saç modelleri, aksesuarlar ve makyaj stilleri de dikkatimizi çekti.

Dağınık ve yoğun dalgalardan, keskin bir şekilde ortadan ayrılan saçlar, ihtişamlı at kuyrukları ve 60’lı yılların retro saç modelleri podyumda gördüğümüz saç trendleri arasındaydı.

2014 saç trendlerini podyumdan sokağa taşımak ve kendimize uygulayabilmek için küçük bir araştırma yaptık. İşte 2014 sonbaharında göreceğimiz en seksi saç modelleri!

47268Balerin topuzu

Diane von Furstenberg defilesinde tepeden toplanmış, hafif dağınık balerin topuzları kullanıldı. Dans provasından çıkmış bir balerinin saçlarını andıran bu topuz modeli gündelik stilimizle mükemmel olacak.

Gaultier ve Prada defilelerinde gördüğümüz topuzlar ise, sahneye çıkmaya hazır bir balerinin saç modelini andırıyordu. Dümdüz bir şekilde arkaya yatırılmış ve topuz yapılmış saçlar, dağınık balerin topuzuna şık bir alternatif oluşturuyor.

 

 

 

 

 

 

More from the blog

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Argan Yağı Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Bakımı ve Maskesi Tarifi

Saç için ciddi anlamda faydalı olduğu bilinen argan yağı ile alakalı olarak tüm önemli bilgileri enine boyuna sizlere sunacağız. Saç bakımı konusunda daha önceki...

Erkek Saç Kesim Modelleri ve Uzun, Kısa Saç Stilleri Kataloğu 2018

Erkek saç modelleri ve saç kesimleri kataloğu 2018 yılı örneklerini sizler için elimizden geldiğince derledik. Erkeklere ilham kaynağı olacak saç modellerini keşfetmeniz amacındayız.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...