2014 Sonbahar saç modelleri!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2014 Sonbahar-kış sezonunda sizin favori saç stiliniz hangisi olacak? İşte Paris moda haftasının sonbahar podyumlarında gördüğümüz en çekici saç modelleri!

Paris moda haftasında 2014 sonbahar-kış sezonu trendleri podyumda sergilendi. Ünlü modacıların çılgın tasarımcıları kadar defilelerde kullanılan saç modelleri, aksesuarlar ve makyaj stilleri de dikkatimizi çekti.

Dağınık ve yoğun dalgalardan, keskin bir şekilde ortadan ayrılan saçlar, ihtişamlı at kuyrukları ve 60’lı yılların retro saç modelleri podyumda gördüğümüz saç trendleri arasındaydı.

2014 saç trendlerini podyumdan sokağa taşımak ve kendimize uygulayabilmek için küçük bir araştırma yaptık. İşte 2014 sonbaharında göreceğimiz en seksi saç modelleri!

47268Balerin topuzu

Diane von Furstenberg defilesinde tepeden toplanmış, hafif dağınık balerin topuzları kullanıldı. Dans provasından çıkmış bir balerinin saçlarını andıran bu topuz modeli gündelik stilimizle mükemmel olacak.

Gaultier ve Prada defilelerinde gördüğümüz topuzlar ise, sahneye çıkmaya hazır bir balerinin saç modelini andırıyordu. Dümdüz bir şekilde arkaya yatırılmış ve topuz yapılmış saçlar, dağınık balerin topuzuna şık bir alternatif oluşturuyor.

 

 

 

 

 

 

1
2
3
4
5
6
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.