2014 ilkbahar pastel makyaj önerileri!

pastel makyaj önerileri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tadına doyulmayan yanaklar, gölgeli ve renkli saçlar, şeker gibi tırnaklar, baby doll bakışlar için Sephora yazın en çarpıcı pastel renklerini sunuyor.

Sephora Arty Pastel koleksiyonunun moda sanatçısı pastel renkleri pop renkler gibi kullanıyor. Son derece dişi ve modern görünümler yaratmak için saf pigment ve hammaddeler kullanıldı. Size sadece Sephora mağazalarına gidip içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmak kalıyor!

İşte sizin için Sephora’dan seçtiğimiz 5 ürün…

Cotton Candy Nail polishes

Bu sezon pastel rengi gitgide dikkat çekiyor ve metalik tonlara teslim oluyor. Karşı konulmaz milkshake efektli ojelere çok daha çarpıcı ve iddialı bir görünüm elde etmek için metalik cilalar uygulanıyor.

Set içerisinde Color Hit formüllü 8 mini oje bulunuyor. Pastel tonlardan daha nude tonlara uzanan 8 renk: 2 nude, 5 pastel ve 1 kahverengi.

Cotton Candy Nail polishes
Cotton Candy Nail polishes

Fiyatı: 79,90 TL

Artist’s blush

Sezonun trend pastelleri, güzel ton patlamalarıyla yanakları renklendiriyor! Allığın mevcut olan mercan ve pembe renkleri, gerçek bir ressam paletindeki gibi özgürce karıştırılarak kullanabiliyor. Açık tonlardan daha yoğun tonlara pastel renk kendini sanatsal bir şekilde yanaklarda ifade ediyor!

Artist’s blush
Artist’s blush

Fiyatı: 69,90 TL

Full Action mascara

Kirpik diplerinden uçlarına kadar, son derece hacimli kirpikler ve etkileyici bakışlar için Full Action Lagoon maskara karşınızda! Tek bir fırça darbesi ile kirpiklere sihirli bir dokunuş sunuyor.

Full Action mascara
Full Action mascara – pastel makyaj önerileri

Fiyatı: 34,90 TL

Pastel Hair Chalk

Pastel Hair Chalk ile marjinal saçlar artık hayal değil! Pastel renklere sahip tebeşirler degrade efekti ile saçları zarif kremsi tonlarla boyuyor. Kuru ya da daha fazla yoğunluk için doğrudan ıslak saçlar üzerine uygulanıyor, yıkandığında kolaylıkla çıkıyor.

Pastel Hair Chalk
Pastel Hair Chalk – pastel makyaj önerileri

Fiyatı 24,90 TL

Artist’s IT palette

Sephora kendini özgürce ifade edebilmek ve underground bir görünüm için, pastel tonlarda 8 adet göz farından oluşan yeni bir göz makyaj paleti yarattı. Özgürce kullanılacak bu pastel tonlar ile bir ressam gibi renkleri konuşturmak artık mümkün!

Artist’s IT palette
Artist’s IT palette – pastel makyaj önerileri

Fiyatı: 79,90 TL

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.