2014 ilkbahar pastel makyaj önerileri!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tadına doyulmayan yanaklar, gölgeli ve renkli saçlar, şeker gibi tırnaklar, baby doll bakışlar için Sephora yazın en çarpıcı pastel renklerini sunuyor.

Sephora Arty Pastel koleksiyonunun moda sanatçısı pastel renkleri pop renkler gibi kullanıyor. Son derece dişi ve modern görünümler yaratmak için saf pigment ve hammaddeler kullanıldı. Size sadece Sephora mağazalarına gidip içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmak kalıyor!

İşte sizin için Sephora’dan seçtiğimiz 5 ürün…

Cotton Candy Nail polishes

Bu sezon pastel rengi gitgide dikkat çekiyor ve metalik tonlara teslim oluyor. Karşı konulmaz milkshake efektli ojelere çok daha çarpıcı ve iddialı bir görünüm elde etmek için metalik cilalar uygulanıyor.

Set içerisinde Color Hit formüllü 8 mini oje bulunuyor. Pastel tonlardan daha nude tonlara uzanan 8 renk: 2 nude, 5 pastel ve 1 kahverengi.

Cotton Candy Nail polishes
Cotton Candy Nail polishes

Fiyatı: 79,90 TL

Artist’s blush

Sezonun trend pastelleri, güzel ton patlamalarıyla yanakları renklendiriyor! Allığın mevcut olan mercan ve pembe renkleri, gerçek bir ressam paletindeki gibi özgürce karıştırılarak kullanabiliyor. Açık tonlardan daha yoğun tonlara pastel renk kendini sanatsal bir şekilde yanaklarda ifade ediyor!

Artist’s blush
Artist’s blush

Fiyatı: 69,90 TL

Full Action mascara

Kirpik diplerinden uçlarına kadar, son derece hacimli kirpikler ve etkileyici bakışlar için Full Action Lagoon maskara karşınızda! Tek bir fırça darbesi ile kirpiklere sihirli bir dokunuş sunuyor.

Full Action mascara
Full Action mascara – pastel makyaj önerileri

Fiyatı: 34,90 TL

Pastel Hair Chalk

Pastel Hair Chalk ile marjinal saçlar artık hayal değil! Pastel renklere sahip tebeşirler degrade efekti ile saçları zarif kremsi tonlarla boyuyor. Kuru ya da daha fazla yoğunluk için doğrudan ıslak saçlar üzerine uygulanıyor, yıkandığında kolaylıkla çıkıyor.

Pastel Hair Chalk
Pastel Hair Chalk – pastel makyaj önerileri

Fiyatı 24,90 TL

Artist’s IT palette

Sephora kendini özgürce ifade edebilmek ve underground bir görünüm için, pastel tonlarda 8 adet göz farından oluşan yeni bir göz makyaj paleti yarattı. Özgürce kullanılacak bu pastel tonlar ile bir ressam gibi renkleri konuşturmak artık mümkün!

Artist’s IT palette
Artist’s IT palette – pastel makyaj önerileri

Fiyatı: 79,90 TL

More from the blog

Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır?

Gelin adaylarının düğün günü özellikle saç ve makyajlarının en güzel şekilde olmasını ister. Kendilerine ve tarzlarına yakışan bir model seçmeleri için belli kaynaklardan ve kişilerden destek almaktadır....

10 Dakikada Makyaj Nasıl Yapılır?

Hem güzel görünmek isteyip hem de vakti olmayanlara yönelik hızlı ve pratik 10 dakikada makyaj nasıl yapılır? Tüyoları yazının devamında sizler için hazırlandı. Bakımlı görünmek günümüzün olmazsa olmazları...

Makyaj fırçası nasıl seçilir?

Farklı makyaj fırçaları, yeni başlayanlar için ister istemez kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Yüz için, göz için ve vücut için onlarca makyaj fırçası bulunuyor.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...