2014 İlkbahar makyaj modası

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ünlü moda tasarımcıları 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonlarını tanıtırken, hangi makyaj stillerinin önümüzdeki ilkbahar ve yaz moda olacağının da sinyallerini verdi.

Hangi tasarımcı hangi makyaj trendini öneriyor?

İşte 2014 İlkbahar makyaj trendleri…

Alexandre Vauthier kırmızı rujun tüm ihtişamını meydana çıkaran harika bir makyajla koleksiyonunu tanıttı. Bu makyajı uygulamak için dudaklarınıza mat kırmızı ruj sürün ve gözlerinize belli belirsiz koyu kahverengi bir kalem çekin.

13910808200.04101700

Stephane Rolland ilkbahar yaz koleksiyonunu tanıtmak için iddialı bir makyaj seçti. Davetlerde, düğünlerde ve kutlamalarda harika görünmek için dumanlı göz makyajı ve kiremit tonlarda ruju birleştirebilirsiniz.

13910808290.92274700

Jean Paul Gaultier maviyi ve siyah tonlarını birleştirerek yoğun bakışlar yaratmayı başarmış. Bu makyajı ünlü tasarımcı gibi kırmızı bir rujla tamamlayarak tüm bakışları üzerinize çevirebilirsiniz.

Makyaj
Makyaj

Jean Paul Gaultier kadar cesursanız, siz de yaz döneminde parlak mavi tonlarını gözlerinizde kullanabilirsiniz.

13910808570.94800200

Giambattista Valli, eyelinerın önümüzdeki yaz sezonunda da bir hayli revaçta olacağını gösterdi. Gözlerinizle daha tutkulu ve şehvetli bakışlar yaratmak istiyorsanız, kuyruklu eyelinerlar tam size göre.

13910808670.83510500

Elie Saab ilkbaharın romantik tonlarından esinlenerek yarattığı makyajında genellikle pastel tonlar kullanıyor. Eğer doğal makyajdan yanaysanız, siz de ilkbahar ve yaz döneminde bu tonları tercih edebilirsiniz.

13910808780.76189000

Christian Dior dudaklarda kırmızının en güzel tonu olan bordoyu kullandı. Gözleri kırmızı farla meydana çıkaran ünlü lüks moda markası, bu makyajla tutkulu kadınlara sesleniyor.

Christian Dior dudaklar - makyaj
Christian Dior dudaklar – makyaj

Chanel her zaman ki gibi iddialı tavrını makyajında da kullanıyor. Metalik renklerin moda olacağı yaz döneminde siz de göz altlarınıza metalik eyeliner kullanabilirsiniz. Tabii bu kadar kalın olmaması şartıyla.

Chanel Metalik Makyaj
Chanel Metalik Makyaj

Atelier Versace metalik renklerin ön plana çıkacağını vurguluyor. Özellikle yazın çok fazla karşılaşacağımız maviyi göz pınarlarında kullanarak enerjik bir görüntü yaratıyor.

Atelier Versace metalik renkler makyajı
Atelier Versace metalik renkler makyajı

Dumanlı göz makyajının tüm ihtişamını yansıtan Armani Prive, gözleri ön plana çıkaran bu stili kullanırken dudakları nude tonlarında bırakmayı tercih etmiş.

Dumanlı göz makyajı
Dumanlı göz makyajı
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.