2013’ün En Seksi Saç ve Makyaj Şekilleri

2013'ün En Seksi Saç ve Makyaj Şekilleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2013’ün En Seksi Saç ve Makyaj Şekillerinin hangisi olduğunu biliyor musunuz? İşte karşınızda o modeller.

2013’ün En Seksi Saç ve Makyaj Şekillerinin hangisi olduğunu biliyor musunuz? İşte karşınızda o modeller.

 

Yeni sezonda aydınlık yüz ve capcanlı dudaklardan vazgeçmeyin. Dudakları daha güçlü ve yumuşak gösteren bir kırmızı tonu tam da bu trende uyum sağlayabileceğiniz bir renk.

Makyaj yoğunluğunuzu dudaklarına verdiğinizde daha sakin bir saç modeli tercih etmelisiniz. Saçlarınızın ön kısmına hafif dalgalı kullanmanız yeterli olacaktır.

Her yaşa ve her ten rengine uygun şeftali rengi allıkla doğal ve seksi bir görünüm elde edebilirsiniz. Şeftali rengi allığınızı gönül rahatlığıyla yanaklarınıza yayın. Feminen ve elegan görünüm elde edeceğinize eminiz.

Bıraz dağınık bırakarak topladığınız topuzunuz hem seksi hemde şık görünmenizi sağlayacak.

Buğulu gözlerin modası geçeceğe benzemiyor. Ateşli, asi ve seksi bakışlara sahip olmak için buğulu göz makyajından vazgeçmeyin.

Saçlarınızla gözlerinizi rekabete sokmayın. Dikkatleri ya saçlarınzda yada gözlerinizde toplayın. Eğer kirpiklerinizi ön plana çıkardıysanız saçlarınızı sade bir şekilde arkadan toplayabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.