2013’e muhteşem saçlarla başlayın!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yoğun geçen yılbaşı telaşından saçınızı düşünecek vaktiniz kalmamış olabilir. Öyleyse şimdi bu saç modelleri arasından yüz şeklinize ve kıyafetinize gidebilecek en güzel, şık ve kolay olanını seçin. Bu saçlarla dans pistinin ve yeni yılın gözdesi siz olacaksınız.

 

Kıvrımlar

 

Kıvrımlı Saç Modeli
Kıvrımlı Saç Modeli

Saçlarınızda kıvrımlardan vazgeçemiyorsanız yılbaşı gecesi için size önereceğimiz parıldayan bir model var. Uzun saçlara sahip olanlar için bu modeli tavsiye ediyoruz. Göz hizanızdan başlayan özel kıvrımları saç uçlarına kadar uygulayın.
Bu saçlar tüm özel gecelerinizde sizi kurtaracak, bizden söylemesi.

Perçemleriniz ön planda

Perçemli Saç Modeli
Perçemli Saç Modeli

Saçı saçlar her zaman dikkat çekici. Gözleri örten perçemlerse çekiciliği tamamlayan nokta. Perçemli sarı saçlara sahip olanlar için önereceğimiz bu modelse oldukça basit. Saç uçlarını fırça yardımıyla içe doğru fön çekerek dolgun ve havalı bu modele kavuşmak mümkün.

Asimetrik kesim

 

Asimetrik kesim
Asimetrik kesim

Rapunzel gibi uzun saçlarınız yoksa marjinalliğinizi konuşturma zamanı! Asimetrik saç kesimleri yüz hatlarına güvenenlerin vazgeçemediği kesimler. Arkası kısa, önleri çene hizasından biraz uzun ve öne doğru sivri tutulan bu model sizi daha dinamik ve genç gösterir.

Retro hava hakim

Retro
Retro

Kısa saçlara retro hava katmak da mümkün ve göz alıcı bir seçim. Dümdüz yapıştırdığınız saçlarınızı yandan ayırıp kıvrımlı efekler vererek eski filmlerdeki o özendiğiniz saçları elde edebilirsiniz.

Püsküllü bir kıyafet tercih ettiyseniz de gecenin ve yeni yılın retro kadını siz olacaksınız.

Uzun saçlar

Uzun saçlar
Uzun saçlar

Sıra uzun saçların. Kuşkusuz ki uzun saçlar her zaman daha etkileyici olur. Daha da gösterişli bir görünüm elde etmek yapacağınız topuzla mümkün. Siz de şık ve basit bu parti modelini seçin deriz. Uzun saçlıların yapabileceği pek çok seçenek var fakat festival ve partilerde sizi en rahat hissetirebilecek saç modeli topuzlarla sağlanır.

Hacimli saçlar

Hacimli saçlar
Hacimli saçlar

Uzun saçlara önerilerimiz bitmiyor! Kabarık ve karışık saçları seviyorsanız ya da saçlarınız kalın telli ve istediğiniz şekli almıyorsa üzülmeyin. Yılbaşı gecesi sizin topuzunuz çok konuşulacak!

Karışık topuzların ve bohem havanın basit efeklerle sağlanabildiği bir model var sırada. Kalın ve kısa perçemlerinizin uçlarına hafif kıvrımlı bir hava vererek ön kısımlara doğru bırakın. Kalan tüm saçlarınızıysa kabartarak arkada toplayın.

 

Kaynak: elmaelma.com

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...