2013 Yılbaşı Programları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2012 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde yurt içi ve Kıbrıs otellerinin yılbaşı programları da belli olmaya başladı. 2013 yılına unutulmaz bir şekilde girmek isteyenler sanatçılı yılbaşı otellerini tercih ediyorlar. Birbirinden popüler sanatçı ve grupların sahne alacağı yılbaşı otelleri Türkiye’nin en seçkin turizm kentlerinde bulunuyor.

2013 Yılbaşında Kim Nerede?

2013 yılbaşı programlarını belirleyen sanatçıların başında Aşkın Nur Yengi, Serdar Ortaç, Bülent Ersoy, Özcan Deniz, Ebru Gündeş gibi ünlü isimler bulunuyor. Türkiye ve Kıbrıs’ın en ünlü otellerinde sevenleriyle buluşacak olan ünlü sanatçılar, yılın son geçesini unutulmaz kılacak.

Uludağ, İstanbul, Alanya, İzmir ve Antalya, yurtiçi yılbaşı otelleri 2013’te en çok tercih edilecek şehirler arasında. Ayrıca yılbaşı dendiğinde akla gelen en eğlenceli yerlerden biri olan Kıbrıs’ta lüks otellerin sanatçılı yılbaşı programları, eğlence sevenleri bekliyor olacak.

Kıbrıs yılbaşı otellerinden; Cratos Premium Hotel’de 29 Aralık gecesi Sibel Can, 31 Aralık gecesi Serdar Ortaç, Acapulco Resort’ta Petek Dinçöz, The Savoy Ottoman Palace’da Ajda Pekkan, Enbe Orkestrası ve Asena, Salamis Bay Conti’de Bülent Ersoy, Arkın Palm Beach’de Seda Sayan sahne alacak.

Türkiye’de ise Alanya yılbaşı otellerinden Goldcity Tourism Complex’te Ziynet Sali ile, İstanbul Yılbaşı otellerinden Klassis Resort Hotel’de Zuhal Olcay ile, Bursa yılbaşı otellerinden Kervansaray Thermal Hotel’de Aslı Güngör ile unutulmaz ve eğlence dolu bir yılbaşı akşamı yaşanacak.

2013 yılbaşı tatili birbirinden farklı eğlencelerle geçirmek isteyenler, Tatil.com’un Sanatçılı Yılbaşı Otelleri kategorisinden bütçesine ve zevkine en uygun olanı seçebilir, yeni yılı unutulmaz bir gece ve eğlenceyle karşılayabilirler.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.