2013 Yaz Trendi: Hologram!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Fütüristik bir trend olan Hologram, hayatımıza hızlıca bir giriş yaptı. Neredeyse tüm ünlü moda tasarımcıları 2013 ilkbahar yaz koleksiyonlarında hologram kullandı. Parlak, gözalıcı ve çarpıcı olan bu renk, sadece tanıtılan koleksiyonlarla sınırlı kalmadı. Geleceğin modası olarak kullanılan hologramlar giderek daha da sık rastlanır hale geldi.

Moda haftalarında hızlıca bulaşan bu trend, ünlü moda tasarımcıları tarafından kısa süre de çanta, ayakkabı ve aksesuarda da kullanılır hale geldi. Bu fütüristik modanın başını çeken isimler ise; Bluemarin, Burberry, Hugo Boss, Hussein Chalayan, Stella McCartney, Jonathan Saunders, Proenza Schouler ve daha nicesi…

Göze batan trendlerden biri haline gelen Hologramlar,  size “uzaydan fırlamış insanlar” izlenimini verebilir. Fakat kısa sürede bu trende alışsanız, hatta gardrobunuza bulaştırsanız iyi olur. Çünkü bu trendi artık daha da sık göreceksiniz!

Eğer hologramı kullanıp kullanmamakta kararsız kalıyorsanız çok iddialı olmayın. Hologramı aksesuarlarınıza yansıtın. Böylece hem gözalıcı hem de çok fazla göze batmamış olursunuz. Topuklu bir hologram ya da mini bir cüzdan hatta belki de şık bir hologram clutchla tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Hologramları kullanırken genellikle tercihinizi tek renklerden yana kullanın. Sadece siyah ya da sadece beyaz gibi… Bu tüm dikkatleri holograma çekmenizi ve trend hatası yapmamanızı sağlayacaktır.

Hologramı tırnaklarda da kullanabilirsiniz. Nail art modasının gün geçtikçe fazlalaştığı bu günlerde bu yaz trendini tırnaklarınıza taşıyarak farkınızı belli edebilirsiniz.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.