2013 Yaz Trendi: Hologram!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Fütüristik bir trend olan Hologram, hayatımıza hızlıca bir giriş yaptı. Neredeyse tüm ünlü moda tasarımcıları 2013 ilkbahar yaz koleksiyonlarında hologram kullandı. Parlak, gözalıcı ve çarpıcı olan bu renk, sadece tanıtılan koleksiyonlarla sınırlı kalmadı. Geleceğin modası olarak kullanılan hologramlar giderek daha da sık rastlanır hale geldi.

Moda haftalarında hızlıca bulaşan bu trend, ünlü moda tasarımcıları tarafından kısa süre de çanta, ayakkabı ve aksesuarda da kullanılır hale geldi. Bu fütüristik modanın başını çeken isimler ise; Bluemarin, Burberry, Hugo Boss, Hussein Chalayan, Stella McCartney, Jonathan Saunders, Proenza Schouler ve daha nicesi…

Göze batan trendlerden biri haline gelen Hologramlar,  size “uzaydan fırlamış insanlar” izlenimini verebilir. Fakat kısa sürede bu trende alışsanız, hatta gardrobunuza bulaştırsanız iyi olur. Çünkü bu trendi artık daha da sık göreceksiniz!

Eğer hologramı kullanıp kullanmamakta kararsız kalıyorsanız çok iddialı olmayın. Hologramı aksesuarlarınıza yansıtın. Böylece hem gözalıcı hem de çok fazla göze batmamış olursunuz. Topuklu bir hologram ya da mini bir cüzdan hatta belki de şık bir hologram clutchla tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Hologramları kullanırken genellikle tercihinizi tek renklerden yana kullanın. Sadece siyah ya da sadece beyaz gibi… Bu tüm dikkatleri holograma çekmenizi ve trend hatası yapmamanızı sağlayacaktır.

Hologramı tırnaklarda da kullanabilirsiniz. Nail art modasının gün geçtikçe fazlalaştığı bu günlerde bu yaz trendini tırnaklarınıza taşıyarak farkınızı belli edebilirsiniz.

 

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.