2013 Tırnak Modası

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Moda haftalarında dikkat çeken oje trendleri neler oldu? Bakın hangi renk ve desenler bu sezon moda!

Renkli, parlak ve mat heyecan verici tüm detaylar gelecek sezon parmaklarımızı süsleyecek. Yeni sezonda oje tasarımcıları dokuda ve renklerde sınırsızlığı ilke ediniyor.

Alıştığınız renkleri mi tırnaklarımıza süreceğiz yoksa tüm trend rüzgarlarını biz de kullanacak mıyız?

Rüzgar gibi

Rüzgar gibi
Tırnaklarınız zigzaglarla dolu ve rengarenk olacak gibi. Nötr bir rengin üzerine graffiti desenleri göreceğiz bu sezon. Sarı, kırmızı, mavi tüm enerjisiyle tırnaklarınızda!

Yeşiller

Yeşiller
Asker yeşilleri ve kamuflajları göreceğimiz 2013 sonbahar sezonuna uygun tırnaklarda da yeşilin hakimiyeti var. Tırnaklardaki oval kesim de moda haftalarında dikkat çeken diğer bir detayı.

Özgürlük

Özgürlük
Renkleri kullanmakta özgürsünüz. Altın sarının üzerine renkli boncuklarla tırnaklarınızı süsleyebilir, bu iddialı ve dolgun görünümü başrolde olmak için kullanabilirsiniz.

Transparan frenç

Transparan frenç
Kate Middleton gibi asil ve kültürlü kadınlar bile bu manikürü tercih edecek. Klasik frençi unutun ve tırnak uçlarınızı hareketlendirin.

Sim efektiyle vereceğiniz bu dinamiklik her yere gider.

Nötr

Nötr
Alexander Wang defilesinde güçlü, modern ve dingin kadını yansıtan ten rengi ojeler ilgi odağı oldu.

Her kombine uyum sağlayan, yıllardır vazgeçilmeyen renk ten rengi ojeler doğallığı sevenler için önümüzdeki sezon da var.

Renk blokları

Renk blokları
Tırnaklarda renk blokları kullanmak aslında o kadar da zor değil. Tırnak dipleri transparan, üst kısımlarsa sezonun ağır rengi şarap kırmızısıyla boyayın.

Oscar de la Renta defilesinde tırnak tasarımcılarının tercihi ikilikten yanaydı.

More from the blog

Çocuk odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Çocukları için yatak odası hazırlamanın heyecanını yaşayan ebeveynlerin, çocuk odası dekorasyonu için bu faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi. İşte 2019 Mutfak Trendleri...

Derin ve huzurlu uykunun sırrı hangi renklerde saklı?

Günün yorgunluğunu unutturan derin bir uyku, huzur veren yatak odası dekorasyonu ve keyif dolu sabahlar…

Sevginizi göstermek için en güzel araç altın kolyeler

Altın kolyeler, tarihi eskilere dayansa da asıl değerini son dönemlerde kazanmıştır. Her geçen gün modellerine yenisini ekleyerek sonsuz bir model yelpazesine sahip olmaktadır.