2013 Kış Modası: Siyah!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siyahın asaletini bu kış her yerde hissediyoruz. İlk önce sonbahar kıi koleksiyonlarına karşımıza çıkan siyah renk, daha sonra ilkbahar yaz sezonunda da devam edeceğini Paris Moda Haftası’nda gösterdi.

Siyah ve beyaz rengin hakim olacağı sonbahar ve kış sezonunda siyah tül elbiseler, siyah şifon gömlekler, kadife siyah etekler çok moda. Mücevherde de siyah rengin ağırlıklı olduğu 2013 kışında genellikle gotik esintiler taşıyan büyük siyah taşlı küpeler, kolyeler ve bilezikler var. Eğer mücevherde pırlantadan vazgeçemem diyorsanız o halde siyah pırlantaları ve safirleri rahatça kullanabilirsiniz.

Her dönem giyeceğimiz siyahın bu sene yeri bir ayrı. Hem gece hem de gündüz kullanacağınız siyah renk size hem asalet hem sadelik hem de feminenlik katacak.

Tabii ki siyah rengi siyah topuklu ayakkabılarla kombin etmeyi unutmuyoruz!

Siyah’ın en güzel halini Closh’un sonbahar kış koleksiyonunda bulabilirsiniz. İpek pelerinler, payetli tulumlar ve taşlı ceketlerden oluşan koleksiyonda aradığınız siyahı mutlaka bulacaksınız.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.