2013 kış etek modelleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2013 kış trend etek modelleri ve kombinlerini bir bir inceliyoruz. Kadınlar bu sezon en çok hangi modelleri giyecek?

Kadınlar şu an üzerinizde ne var? Ya da şöyle söyleyelim üzerinde etek olanlar el kaldırsın. Kadınlar bu kış hangi etekleri giyiyor? Bilir kişiler cevaplıyor. Moda editörleri hangi etekleri öneriyor? Bakın hangileriymiş….

2013 kış etek modelleri

Etekler kadınların giyiminde vazgeçemedikleri bir aksesuar. Pilili, dalgalı, düz, mini, uzun kısacası her etek modeli dokusuyla ve rengiyle çok özel. 2013 kış etek modelleri neler peki? Mininin en güzel hali hangi dokuda? Kadınların tercihleri çoğunlukla ne üzerine?

Arsız etekler

Arsız etekler
Arsız etekler

Mavinin her tonu çok özel fakat bu mavi başka mavi. Koton ve elasten etek kombinlerinizi hareketlendirecek kıvrımlara sahip.

Göz kamaştıran etekler

Göz kamaştıran etekler
Göz kamaştıran etekler

Viskos ve elastenin siyah ve beyaz renklerle buluştuğu özel bir etek. Yine kıpır kıpır ve klasik.

Tutkulu etekler

Tutkulu etekler
Tutkulu etekler

Sımsıcak kırmızı rengi ve yün dokusu sayesinde ışıldayacaksınız. Dizlerin hafif üzerine gelen bu uçları kıvrımlı model bizim favorimiz oldu.

Yaramaz etekler

Yaramaz etekler
Yaramaz etekler

Topshop’un puantiyeli eteği adeta hipnotize ediyor. Onun da hipnotize olacağı garanti.

Katlı etekler

Katlı etekler
Katlı etekler

Ne pileli, ne asimetrik ne de katlı bir etek bu. Aslında küçük küçük hepsini barındıyor içinde. Önü hafif daha kısa ve büyük pileli kırmızı etek etkileyici bir tercih.

Dalgalı deri etek

Dalgalı deri etek
Dalgalı deri etek

Miss Selfridge tutkunlarına trend bir parça öneriyoruz. Polyester elasten ve derinin bütünlük sağladığı mini etek, yarıdan itibaren deri ve dalgalı formda.

Uçuşan pileler

Uçuşan pileler
Uçuşan pileler

Salaş aynı zamanda sevimli bir görüntü için, filmlerde gördüğümüz o doğal eteklerden edinmek gerek. Doğal etek derken, pudra rengi ve uçusan kumaşlardan bahsediyoruz.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.