2013 iİlkbahar/Yaz göz makyajı trend renkleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2013 İlkbahar/Yaz sezonunda vurgular gözlerde. Belirgin bakışlar, zengin bir göz makyajı sıcak günlerin gözdesi. Hangi renkler moda peki?

Renkli gözlü kadınların daha şanslı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Fakat makyaj hileleri ve makyajınızda kullandığınız farklı renkler sayesinde bu küçük farkı kapatıp öne geçmek elinizde!

2013 ilkbahar yaz sezonunda dinamik ve ateşli renklerle kimi zaman seksi kimi zaman duru görüneceksiniz. Vurgular bakışlarda olacak. 2013 yaz renklerinden size hangisi uygun görmeye ne dersiniz?

Dalgalı mavi

Göz makyajında yumuşak yaz renklerini kullanmanız önerimiz. Dalga köpüğü rengi mavi ya da yeşil gözleri vurgulamak için iyi seçim.

Zümrüt yeşili

2013 makyaj trendleri arasında yılın rengi olarak gösterilen zümrüt yeşili gözler için de ideal. Yeşil bir göz kalemi gözlerinizi daha değerli gösterecek.

Şeftali tonu

Far rengi seçiminde pudra ve allıkta olduğu gibi doğal renkler öncelikli. Bahar ve yaz havasına uygun olan yumuşak şeftali rengini göz kapaklarınıza uygulayın.

Siyah ve mavi

Çift renkli göz kalemleri pratik makyaj malzemeleri arasında. Gece siyahı gözlerinizi kaplar ve daha zengin gösterir, gökyüzü mavisiyse daha sevimli ve heyecanlı bir gölge sağlar.

Büyülü lila

2013 ilkbaharının trend rengi mor demiştik. Morun tonları ve ışıltıları her yerde olacak. Kıyafetler dışında ışıltılarda, dudak kalemlerinde ve farlarda morun vurgusunu göreceğiz.

Turuncu

Kahverengi ve koyu tonlardan vazgeçmenin vakti geliyor. Turuncu ve sıcak tonların gözlerde belireceği bir sezona geçiyoruz. Turuncular dinamik günler için geçerli.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.