2013 Güzellik Trendleri

2013 Güzellik Trendleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uzmanlar, yılın ilk günlerinde de boş durmadı ve yeni yılın güzellik trendlerini belirledi. İşte 2013 güzellik modası?

Bakımlı olmayı seven kadınlara 2013’ün güzellik sırlarını açıkladılar.

Kalın kaş modası

Yüzün görünümünü tamamen değiştiren kaşlar bu sene de kalın kullanılacak. Geçen yıl başlayan kalın kaş modası bu sene de aynen devam edecek. Güzel kaşlarınız varsa ve bir zamanların modasına yenilip inceltmediyseniz şanslısınız demektir.

Ortadan ayırmaya devam

Saçları ortadan ayırmak bu yıl da çok moda. Yüzünüz buna uygunsa hiç düşünmeden bu model kullanılabilir. Uzmanlar, saçını ortadan ikiye ayırarak kullanmak isteyen kadınları saç bakımı konusunda uyarıyor. Aksi halde pul pul kalkan, kuru bir saç derisi kötü bir görünüme neden oluyor.

Gözlerde renk cümbüşü

Renkli farlar, bu yıl da oldukça popüler. Özellikle denizin mavisi gibi tek bir ton ile tüm göz çevresini çerçeveleyerek makyaj yapılabilir. Uzmanlar, bu yıl biraz daha mat renklerin tercih edilmesini öneriyor. Zira ışıltı daha geri planda duruyor.

Örgü saçlar

Herkesi saran örgü modası bu yıl da saçlarınızı şekillendirmeye devam edecek gibi duruyor.  Hem spor, hem abiye kıyafetlerle kullanıma uygun olan örgü, rahatlıkla kullanacağınız saç modelleri arasında.

Vampy dudaklar

Vampy dudaklar trendi bu yıl da artarak devam edecek. Yılın ilk günlerinden itibaren derin kırmızı tonlardaki dudaklar çevremizi sarmaya başladı bile. Koyu kan renginde kırmızılar, beyaz bir ten rengi ve hafif göz makyajıyla bütün ünlülerin yüzündeki imaj olma yolunda. Modayı yakından takip eden kozmetik sektörü her ton kırmızı ruju üretmeye başladı.

Kakül

Saçlarda kakül modası bu yıl kendini gösteriyor. Yüzü çerçevelemek için en doğru seçimlerden biri olan kakül uygulamasını, bu yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kızıl, kahve veya sarı; hangi renk saçınız olursa olsun kakül kestirip kullanabilirsiniz.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.