2013 Eklem Yüzükleri Trendi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2013 eklem yüzükleri yüksek trendi tüm hızıyla geliyor. Rihanna’dan Kim Kardashian’a birçok ünlü bu yüzükleri parmaklarından hiç çıkarmıyor!

Eklem yüzükleri her yerde. Peki tam olarak nedir bu eklem yüzüğü? Onlar, eklem bölgesine takılan ve bir çift bile olmadan dışarı çıkıp alışveriş yapamama hissi veren yüzükler.

Moda dergilerinde ve bloglarda kısacası onlar her yerdeler! Yüzük takmayı seven kadınlar için daha doğrusu onlarca yüzük takmaya bayılanlar için ince ve alternatif modelleriyle parmakları süsleyen aksesuar trendinden söz ediyoruz.

Rihanna’dan Kim Kardashian’a tüm ünlülerin vazgeçemediği eklem yüzük modellerini inceliyoruz şimdi.

2013 Eklem Yüzükleri Trendi

Rihanna’dan Kim Kardashian’a, Vanessa Hudgens’ten daha birçok ünlüye hemen hepsinin parmaklarında bu yüzüklerden var.
39501
Kimi daha kalın ve motifli modellerini tercih ediyor. Bu da daha sert br hava katıyor. Kimiyse daha ince narin modelleri. Rihanna her iki modelin uyumunu parmaklarına yakıştıranlardan.

Eklem yüzükleri boy boy ve birçok modelle sunuluyor. Kalın olanları parmağın büyük bir kısmını kaplıyor. Bu durum daha az fonksiyonlu bir aksesuar gibi görünmesine neden olsa da parmağınız daima rahat.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

Eminiz ki, bu yüzükler sayesinde spotlar size dönücek. Kim Kardashian’da olduğu gibi.

Farklı modelleri bir arada kullanmaktan çekindiremeyek bir trend bu. Biraz sert, biraz narin ve kesinlikle sıradan değil.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

Bu yüzükleri çoklu kullanmaktan korkmayın.

Bu yüzükler aynı zamanda narin, düz ve şık aksesuarlar. Bu modellerse daha sportif bir hava isteyenlere.
39505
Biz en çok ince modellerini beğeniyoruz. Çünkü hemen her parmağa birer tane takabiliriz bu ince yüzüklerden. Bu çoklu kullanım sizi rahatsız etmez.

Bu trendle birlikte ellerde aksesuar sevmeyenlerin bile fikri değişiyor. Bu yüzükler gerçekten dinamik, taptaze ve modernler.

Fakat gerçek soru şu ki göründükleri kadar konforlular mı? Evet, öyleler. Bu moda hem işlevsel hem de çok rahat!

More from the blog

Çocuk odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Çocukları için yatak odası hazırlamanın heyecanını yaşayan ebeveynlerin, çocuk odası dekorasyonu için bu faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi. İşte 2019 Mutfak Trendleri...

Derin ve huzurlu uykunun sırrı hangi renklerde saklı?

Günün yorgunluğunu unutturan derin bir uyku, huzur veren yatak odası dekorasyonu ve keyif dolu sabahlar…

Sevginizi göstermek için en güzel araç altın kolyeler

Altın kolyeler, tarihi eskilere dayansa da asıl değerini son dönemlerde kazanmıştır. Her geçen gün modellerine yenisini ekleyerek sonsuz bir model yelpazesine sahip olmaktadır.