2012-2013 Kış Etek Modası

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bu kışın en gözde parçalarından biri ‘etek’ olacak. Değişik kumaş kaliteleriyle alternatif uzunluklarda göreceğiniz etekleri, günlük hayatınızda rahatlıkla kullanacağınıza eminiz.

Bu modeller sayesinde çizgili, parlak, yılan derisi görünümleriyle göz alıcı kombinler ortaya çıkacak.

Zengin parlak, kabarık, mini ve renkli bir kış olacağa benziyor. Koyu gri ve yeşil tonlarından tutun da her renk ve kumaşla, stilinizi eteklerle vurgulayacağınız bir sezon sizi bekliyor.

Yüksek bel etekler bu sezonda da gardıroplarımızın olmazsa olmazlarından.


Bel kısmının inceliğini zarif bir biçimde ortaya çıkaran evaze etekler, kimi zaman pili ile hareketlendirilmiş olarak, kimi zaman da ön cep detaylarıyla karşımıza çıkacak.

Ceketler, kazaklar, şifon üstler gibi parçalarla rahatlıkla kombinlenebilecek eteklerden bahsediyoruz.

Diz üstü dar kesim etekler

Diz üstü dar kesim eteklerde her zaman yüksek bel tercih edilecek. Siyah goblen kumaştan eteklerle, üzerine altın sarı işlemeler ile şaşalı etekler de olacak.

Bir de önerimiz var size, kışın açık renkleri giymekten korkmayın!

Yine yüksek bel evaze etekler göreceğiz. Çizgili kalın kumaş etekler, kombinlere hareket katıyor diyebiliriz.

yüksek bel evaze etekler

Kalın kazaklarla yalın ve zarif bir görünüm sağlayan, ipekli kumaşları da görmek mümkün olacak.

Kalem eteklerde tırtık detayları ve delikler yünlü kumaşlarla birleşecek. Deri ve kadife detaylar da sezonun trendlerinden olacak.

Yüksek kesim düz etekler

Yüksek kesim düz eteklerde, zıt renklerin kullanılması çekici bir siluet ortaya çıkartıyor. Bu kış da, işe giderken kalem etekler kurtarıcı parçalardan olacak.

Desenlerden vazgeçmiyoruz!
Uzun boylular, kalem etekleri çok daha güzel taşıyor. Dantel üstlerle kombinlenen desenli goblen bizim içimizi açtı.

desenli kumaştan parıltılı etekler

Kimi zaman kendinden desenli kumaştan parıltılı etekler, kimi zaman da bir şerit detayı ile hareketlendirilmiş eteklerin olacağından bahsediyoruz.

Ayaz havalarda ise, kalın yün ve kadife kumaşlardan yapılan volumetrik etekleri çokça göreceğiz. Klasik kalem ve peplum etekler kalın kadife kumaşlarda çok güzel duruyor.

volumetrik etekler

Eteklerin üzerine serpiştirilmiş fırfır detayları, etekleri hem daha göz alıcı kılıyor, hem de klasik bir görünümden çıkartıyor.

Döşemelik kumaşların ve kaban kumaşlarının kullanıldığı bir kış geliyor.

Bel kısmına iliştirilmiş dikişlerinden hafif büzgülü devasa cepler olacak eteklerde. Gri tonlarında tercih edilen bu kırçıllı, büyük detayları biz sevdik.


Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.