2011 Bahar için Kore’den Cıvıl Cıvıl Elbiseler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siz hala uzak doğu ülkelerinin sadece replica ürünler yaptığını mı sanıyorsunuz ? Çin-Kore-Japonya üçlüsü modada da varız diyorlar ve hem orijinal hemde taklit ürünlerde kendi tasarımlarını kullanıyorlar.Hatta bu işi o kadar iyi yapıyorlar ki bildiğiniz ve daha önce ki yazılarda okuduğunuz gibi Japan Style adı altında  Asya modasına ait ürünler Türkiye’de kapış kapış gidiyor.Bu durum Avrupa için de farklı değil emin olun.

Japan Style ismi Japonya’ya ait değil tabi ki.Çin ürünlerine karşı olan ön yargıdan dolayı verilen bir isim.Bu ad altında büyük çoğunluğu Çin olmak üzere Kore ürünleri de satılıyor.

Korelilerin tasarım açısından daha iyi olduğunu kabul etmek gerekiyor.Bahar kendini hissettirirken Kore’den canlı, cıvıl cıvıl tasarımlı elbiseler  de aynı oranda kendini farkettirerek dikkat çekiyor.

Sizde bu bahar rengarenk olmaya hazırmısınız ?…

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.