2011 Bahar için Kore’den Cıvıl Cıvıl Elbiseler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siz hala uzak doğu ülkelerinin sadece replica ürünler yaptığını mı sanıyorsunuz ? Çin-Kore-Japonya üçlüsü modada da varız diyorlar ve hem orijinal hemde taklit ürünlerde kendi tasarımlarını kullanıyorlar.Hatta bu işi o kadar iyi yapıyorlar ki bildiğiniz ve daha önce ki yazılarda okuduğunuz gibi Japan Style adı altında  Asya modasına ait ürünler Türkiye’de kapış kapış gidiyor.Bu durum Avrupa için de farklı değil emin olun.

Japan Style ismi Japonya’ya ait değil tabi ki.Çin ürünlerine karşı olan ön yargıdan dolayı verilen bir isim.Bu ad altında büyük çoğunluğu Çin olmak üzere Kore ürünleri de satılıyor.

Korelilerin tasarım açısından daha iyi olduğunu kabul etmek gerekiyor.Bahar kendini hissettirirken Kore’den canlı, cıvıl cıvıl tasarımlı elbiseler  de aynı oranda kendini farkettirerek dikkat çekiyor.

Sizde bu bahar rengarenk olmaya hazırmısınız ?…

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

1 YORUM

  1. mini elbiseler giymiyordum fakat bunlardan bir kismini cok begendim vede giymek icin bir cozum buldum :) renk uyuymlu ksia taytlar ilede super olacak :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.