15 Dakikalık Kalça Egzersizi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Knee-Raise

Mini bandı parmak ucuna, spor ayakkabının altından geçirerek yerleştir. Ayaklarını kalça genişliğinde açıp ayakta dur, ellerini kalçanın üzerine koy (a).Sol ayağını yerden kaldır ve dizini kalça düzeyine getir; bu sırada direnç bandı spor ayakkabının çevreninde kalmalı ve ayağın yere paralel olmalı (b). Dur, hemen peşinden başlangıç pozisyonuna dön. Sağ tarafta tekrarla. Bu, bir tekrar eder. 10-12 tekrar yap.

15 Dakikalık Kalça ve Bacak Egzersizleri

Kalçanı her zaman kıvırıyor, dışarı çıkartıyor, kapatıyor ya da boy aynasında boş boş seyrediyorsun. Onu çalıştırmak için 15 dakikanı ayırman yeterli.

Sımsıkı kalçalar için kalça sıkılaştırma hareketleri

Doğru egzersiz hareketleriyle kalçalarınızı sıkılaştırıp aynaları tekrar sevmeye başlayabilirsiniz. İşte kalça sıkılaştırma hareketleri…

Sıkı kalçalar için en iyi 3 hareket!

Her zaman fit görünelim ki sağlıklı ve güzel olalım. Size sıkı kalçalar için 3 hareket önerisinde bulunuyoruz. Emin olun, bu üçlü hayat kurtarıyor!

Hızlı Yağ Yakmak için 10 Yöntem

Kilo vermek istiyorsanız metabolizmanızı hızlandırmalısınız. İşte sizler için hazırladığımız hızlı yağ yakmak için 10 yol…

Bikini kalçaları için 8 gün yeterli!

8 günün sonunda sıkı, yuvarlak ve bikini kalçaları garantisini veren bir liste hazırladık. O kadar kolay egzersizler var ki denemek için düşünmenize bile gerek yok. Cumartesi günü başlayalım mı?

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.