15 dakikalık egzersizle evde zayıflama

Evde Zayıflamak Pegarose.com
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Zayıflamak istiyor ancak gün içindeki koşuşturmacanız çok fazla ve bundan dolayı spor yapmak için zaman bulamıyorsanız sizin için harika bir haberimiz var.

Bahane yapmadan fit bir vücuda sahip olmanızı ve fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayan bu 15 dakikalık egzersizler ile isteğinize kavuşabilirsiniz., hatta bonus olarak fazladan kas yapabilirsiniz.

Zayıflamak ya da fit olmak için günde 60 dakika (hatta 30 dakika bile) ayırmaya ihtiyacınız yok. Evde zayıflama için 15 dakika sizin için yeterli.

Tüm ihtiyacınız olan sadece 15 dakika

European Journal of Applied Physiology tarafından yapılan araştırmaya göre, metabolizma hızlandırmak için yapılan 15 dakikalık direnç egzersizinin en az yarım saatlik bir egzersiz ölçüsünde etkili olduğu fark edilmiş.

Farklı bir araştırmaya göre ise, egzersizlerini 15 dakika ile sınırlandıran kadınlar antrenman programlarına daha düzenli şekilde devam ediyor.

Bundan dolayı, sizin için hazırladığımız program hem etkin hem de daha verimli. Bu antrenman programının tümü, haftada dört, altı defa ve her seferinde yalnızca sizden 15 dakikanızı alacak.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  Göbek eritme hareketleri

Sıkı ve ince bir vücuda sahip olmanın en pratik yöntemi olan direnç egzersizleri aynı zamanda bu programının da en kritik bölümünü oluşturmaktadır. Direnç egzersizleri hem kalori yakar hem de kas gelişimine katkı sağlar. Kaslı bir vücudum olmasın diyorsanız bunun için de endişelenmenize gerek yok;  500 gram kasın kapladığı alan, 500 gram yağdan %20 daha azdır. Bu şekilde daha güçlü olmakla birlikte daha zarif görünürsünüz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti

Bel inceltmek, sarkan kolları sıkılaştırmak, kalça toparlamak ve kaldırmak veya ince bir görünüme kavuşmak… Direnç egzersizleri ile ulaşacaklarından sadece bazıları!

[quote_box_center]Haberimizi okumaya devam etmek için lütfen aşağıdaki numaralandırılmış sayfalardan ilerlemeye devam edin.[/quote_box_center]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.