14 Günlük Sıfır Göbek Diyeti

3.67 avg. rating (74% score) - 18 votes

14 günde yaklaşık 7 kilo vermenizi sağlayacak “Sıfır Göbek Diyeti” ile kısa bir zamanda göbek yağlarından kurtulup yaza formda girmeniz mümkün.

Sıfır göbek diyeti “Zero Belly Diet” kitabı ile The New York Times’ın en çok satanlar listesinde yer alan yazar David Zinczenko, 2 hafta gibi kısa bir zamanda göbek eritmek için, 14 maddelik bir beslenme planı sunuyor.

Obezite yüzünden babasını kaybeden Zinczenko, gençlik dönemlerinde kilo problemleri yaşamış. Ayrıca babasından kendisine kalan genetik unsurları yok etmek için büyük bir mücadele vermiş ve son 20 yılını sağlıklı yaşam hakkında araştırma yapmaya ve yazmaya adamış.

Bilimsel araştırmalar sonucu elde edilen bilgiler ile yağ yakımını yavaşlatan veya engelleyen unsurları nasıl tersine çevirebileceğini de uzun yıllardır insanlara ulaştırmaya çalışıyor. Kısa bir zamanda zayıflamanıza yardımcı olacak “Sıfır Göbek Diyeti”ni ilk olarak bir arkadaşına tavsiye amaçlı hazırlamış ve daha sonra bu işi daha ciddi bir boyuta taşıyarak diyeti 500 kişi üzerinde uygulamış.

“Sıfır Göbek Diyeti” çalışmasında yer alan kişilerin 14 gün gibi gibi az bir zamanda 7 kilo verebildikleri ve göbek bölgesinin  yaklaşık 7.5 santim kadar inceldiğini gözlemlenmiş. Gıdaların genetik özellikleri göz önüne alınarak oluşturulan sıfır göbek diyeti, göbek bölgesinde depolanan yağların yakılmasına engel olan genetik yapıyı sarsarak kilo verdirmeyi hedefliyor.

Ek olarak daha önce yayınladığımız 4 hafta süren antrenman programıyla Göbek eritme hareketleri ve Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti başlıklı haberlerimizi de okuyabilirsiniz.

İşte toplamda 14 gün süren ve 14 maddelik “Sıfır Göbek Diyeti”:

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

More from the blog

Detoks Çorbası ile Vücudunu Toksinlerden Arındır

Detoks çorbası, vücudunu arındırarak çok daha sağlıklı bir yaşama adım atmanı sağlar. Cildinin pürüzsüzlüğü için nasıl ki sürekli temizlik ve bakım yapıyorsan, detoks çorbaları...

En Leziz Detoks Çorbası Tarifleri İle Hafiflemeye Hazır Mısın?

Vücudundaki toksinlerden arınmanın çok kolay bir yolu mevcut: Detoks çorbası. Damak tadına göre, sevdiğin sebzelerden seçtiğin detoks çorbaları ile ödemden kurtulabilir ve zinde bir...

Diyet Nedir? Diyetin Faydaları Nelerdir? En Hızlı Zayıflatan Diyetler

Obezite, çağımızın en bulaşıcı hastalıklarından birisi ve tek çözümü şüphesiz ki diyet. Siz değerli okuyucularımıza diyet ile alakalı olarak en kapsamlı bilgileri sunmak istiyoruz.

Protein Diyeti Nedir? Protein Diyeti ile Hızlı ve Sağlıklı Zayıflama

Ülkemizde ki kadınların da son dönemde sıklık ile kullandıkları protein diyeti ile 3 günde 3 kilo vermek mümkün hale geliyor. Ülkemizde özellikle obezite oranları...