10 yaşında cinsiyet değiştiren Kai’nin hikayesi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kız olarak dünyaya gelen fakat kendini 3 yaşından itibaren erkek gibi hissettiğini söyleyen Kai Windsor,10 yaşında hormon tedavisiyle cinsiyet değişim sürecine başladı.

3 yaşından itibaren yanlış bedende olduğunu düşünen ve bunu dile getiren Kia Windsor’un annesi de kızının 4 yaşından beri kız kıyafetlerini giymesini reddettiğini, ve 6 yaşına geldiğinde de saçlarını kısa kestirtmek istediğini söyledi.

Kızının durumundan şüphelenen anne Rachel, kızının kendini erkek gibi hissettiğini kendine 9 yaşında söylediğini anlattı.

untitled-2.20150417134620

Rachel, ” Çocukken sadece topla oynamak istiyor ve bebeklere tahammül bile edemiyordu. Okula başladığında erkek çocukları gibi giyinmek istedi ve etrafında kızlar olduğunda yüzü kızarıyordu.” kızının durumunu anlayınca çok şaşıran anne, kızına destek olması gerektiğini biliyordu ve tüm davranışları da bu yönde oldu.

Kızının cinsiyet değişim operasyonu için doktorlara danıştıktan sonra 10 yaşında hormon tedavisine başlamasını sağlayan Rachel,” İnsanlar Kai’nin artık erkek olduğunu kabullendiğinde çok daha mutluydu ve dersleri de daha iyiye gitmeye başladı” dedi.

More from the blog

Daha Sağlıklı Olmak için Yiyebileceğiniz 7 Kuruyemiş

Kuruyemişler protein, sağlıklı yağlar ve antioksidanlarla dolu sağlıklı atıştırmalıklardır. Dengeli bir beslenmede meyve, sebze ve kepekli tahıl yemenin yanı sıra, mükemmel bir ara öğün...

Bayramda alternatif tatlı: Soğuk baklava

Soğuk baklava, bayramda büyük rağbet görüyor. Pandemi öncesine göre satışlar yüzde 60 oranında arttı.

“Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York Times Square’de tanıtıldı

Çin'in 5 Kasım'daki 2. Uluslararası Uluslararası İthalat Fuarı'nın açılış gününde, “Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York'taki Times Square'de tanıtıldı ve dünyanın dört bir...

Bir Fincan Kahve, Bir Yudum Mutluluk

The Mill kahve severlerin dünyasına, dumanı üstünde tüten sıcak ve içten bir gülümseme vaadiyle merhaba diyor.