10 yaşında cinsiyet değiştiren Kai’nin hikayesi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kız olarak dünyaya gelen fakat kendini 3 yaşından itibaren erkek gibi hissettiğini söyleyen Kai Windsor,10 yaşında hormon tedavisiyle cinsiyet değişim sürecine başladı.

3 yaşından itibaren yanlış bedende olduğunu düşünen ve bunu dile getiren Kia Windsor’un annesi de kızının 4 yaşından beri kız kıyafetlerini giymesini reddettiğini, ve 6 yaşına geldiğinde de saçlarını kısa kestirtmek istediğini söyledi.

Kızının durumundan şüphelenen anne Rachel, kızının kendini erkek gibi hissettiğini kendine 9 yaşında söylediğini anlattı.

untitled-2.20150417134620

Rachel, ” Çocukken sadece topla oynamak istiyor ve bebeklere tahammül bile edemiyordu. Okula başladığında erkek çocukları gibi giyinmek istedi ve etrafında kızlar olduğunda yüzü kızarıyordu.” kızının durumunu anlayınca çok şaşıran anne, kızına destek olması gerektiğini biliyordu ve tüm davranışları da bu yönde oldu.

Kızının cinsiyet değişim operasyonu için doktorlara danıştıktan sonra 10 yaşında hormon tedavisine başlamasını sağlayan Rachel,” İnsanlar Kai’nin artık erkek olduğunu kabullendiğinde çok daha mutluydu ve dersleri de daha iyiye gitmeye başladı” dedi.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.