10 dakikalık göğüs dikleştirme egzersizleri

10 dakikanızı alacak 6 hareketten oluşan bu göğüs dikleştirme egzersizleri ile göğüslerinizi çalıştırabilir, doğal ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz.

Göğüs Dikleştirme
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

10 dakikanızı alacak 6 hareketten oluşan bu göğüs dikleştirme egzersizleri ile göğüslerinizi çalıştırabilir, doğal ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz.

Kaç yaşında olursak olalım vücudumuzun her zaman güzel görünmesini isteriz. Bu güzel görünümü sağlayan en önemli yerlerden biri de göğüslerdir. Daha dik ve güzel görünümlü göğüsler için 6 hareketten oluşan ve toplam 10 dakikanızı alacak bu göğüs dikleştirme egzersizleri size yardımcı olacak.

Çok sık kilo alıp vermekten, yanlış egzersizlerden ya da spor yapmamaktan dolayı, yaşın ilerlemesi, kimi kişilerde göğüsler erkenden sarkıp esnekliğini kaybedebiliyor. Bu kişiler çoğunlukla dolgulu sütyen kullanmadan bir şey giyemez, hiçbir kıyafeti kendilerine yakıştıramazlar. Eğer siz de bu tür problemlerle karşı karşıyasınız. Eğer hala bu tür sorunlarla karşılaşmadıysanız da bunu mümkün olduğunca geciktirebilir daha da güzelleştirebilir ve sıkılaştırabilir , bu egzersizlerle göğüslerinizin formunu uzun yıllar koruyabileceksiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Daha dik göğüsler için göğüs dikleştirme egzersizleri

Hareketleri, her biri 3’er kez olacak şekilde yapmalısın. Ağırlık olarak ise 2-4 kg arasını tercih etmelisin. Setler arasında aralar vermeyi unutma.

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.