1 haftada vücudunuzu yaza hazırlamanın 7 yöntemi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

vucut_yaz

1 haftada hayalinizdeki vücuda kavuşmak ve yaz sezonuna formda girmek mümkün. Diyet uzmanı Merve Tığlı Çınar’dan 7 günde vücudu yaza hazırlamanın ipuçları.

Yaza şurada ne kadar zaman kaldı ki? Fazlalıklarımızı gizleyen kazaklar, montlar hepsi artık dolaptaki yerini almaya başladı. Hafifleyen giysilerle birlikte kilo, yağ gibi fazlalıklar daha bir görünür oldu.
Evet yaz geldi sayılı, peki vücudunuz buna hazır mı? Basit ve küçük uygulamalarla vücudumuzda büyük değişiklikler oluşturmak mümkün! Üstelik 1 hafta gibi çok kıza bir zaman diliminde.

Ek olarak daha önce yayınladığımız 4 hafta süren antrenman programıyla Göbek eritme hareketleri ve Göbek eritmek sandığınızdan çok daha kolay başlıklı haberlerimizi de okuyabilirsiniz.

İşte Diyet uzmanı Merve Tığlı Çınar’ın hazırladığı 7 günde vücudumuzu yaza hazırlamanın ipuçları…

More from the blog

En Leziz Detoks Çorbası Tarifleri İle Hafiflemeye Hazır Mısın?

Vücudundaki toksinlerden arınmanın çok kolay bir yolu mevcut: Detoks çorbası. Damak tadına göre, sevdiğin sebzelerden seçtiğin detoks çorbaları ile ödemden kurtulabilir ve zinde bir...

Diyet Nedir? Diyetin Faydaları Nelerdir? En Hızlı Zayıflatan Diyetler

Obezite, çağımızın en bulaşıcı hastalıklarından birisi ve tek çözümü şüphesiz ki diyet. Siz değerli okuyucularımıza diyet ile alakalı olarak en kapsamlı bilgileri sunmak istiyoruz.

Protein Diyeti Nedir? Protein Diyeti ile Hızlı ve Sağlıklı Zayıflama

Ülkemizde ki kadınların da son dönemde sıklık ile kullandıkları protein diyeti ile 3 günde 3 kilo vermek mümkün hale geliyor. Ülkemizde özellikle obezite oranları...

İsveç Diyeti ile Evde Kolay Zayıflama, 13 Günde 12 Kilo Verin

Türkiye genelinde ve dünya genelinde en popüler zayıflama seçeneklerinden birisi olan İsveç diyeti ile alakalı olarak en güncel bilgileri sizlere sunacağız. 13 günde 12 kilo vermeye hazır mısınız?