Zeytinyağlı Ispanak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Malzemeler

2 çorba kaşığı sıvı yağ

1 kg. ıspanak

1 adet kuru soğan

1 kahve fincanı pirinç

1 çorba kaşığı salça

1 kase sarmısaklı yoğurt

Tuz

Zeytinyağlı Ispanak Tarifi

Ispanaklar ayıklanıp yıkanır. İnce ince doğranır. Bir ten­cerede yemeklik doğranmış soğan sıvı yağ ile kavrulur. Salça eklenip biraz daha kavurmaya devam edilir. Ispanaklar tence­reye eklenir. Yıkanmış pirinç ıspanakların üzerine serpilip tu­zu ayarlanır. Yarım çay bardağı su eklenip pişirilir. Buzdola­bında bekletilip soğutulur. Sarmısaklı yoğurt ile servis yapılır.

ıspanak yemeği ıspanak tarifi zeytinyağlı ıspanak zeytinyağlı ıspanak yemeği ıspanak yemeği tarifi değişik ıspanak yemekleri zeytinyaglı ıspanak tarifi ıspanak yemeği tarifi resimli ıspanak salçalı oktay ıspanak nasıl yapılır sulu ıspanak yemeği zeytinyağlı ıspanak nasıl yapılır oktay usta ıspanak yemeği ıspanaklı yemek tarifleri oktay usta ispanakli yemek tarifi resimli ispanak yemegi nasil yapilir oktay usta ıspanak yemeği oktay usta ıspanak yemekleri oktay usta ıspanak yemegı nasıl yapılır oktay usta yemek tarifleri ıspanak yemeği

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.