Zeytinyağlı Brokoli

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Malzemeler:
brokoli
1 tane soğan
1 tane patates
4 tane domates
3 tane havuç
zeytinyağı
tuz,şeker
su
Zeytinyağlı Brokoli Tarifi:
Öncelikle, soğanı ayıklayıp, ince kıyalım, tencerenin altına döşeyelim. Sonra sırası ile patatesi ve havuçu doğrayıp soğanın üzerine yayalım. Brokoliyi, ayıklayıp yıkayalım, sebzelerin üzerine gelişi güzel yerleştirelim. Domatesleri, yıkayıp küçük doğrayıp yayarak ilave edelim, tuz ve şekerini serpelim, suyunu ayarlayıp (az su olmalı) önce harlı ateşte daha sonra, kısık ateşte pişmeye bırakalım. Soğuk yada sıcak servise sunabilirsiniz. Afiyet olsun.

brokoli yapılışı zeytinyagli brokoli brokoli yemek tarifleri brokolinin yapılışı zeytinyağlı brokoli nasıl yapılır brokoli yemegi nasil yapilir brokoli yemek tarifi brokoli yemekleri tarifi brokoli yemekleri oktayusta yemek tarifleri brokoli zeytinyagli sarimsakli brokoli zeytinyağlı brokoli tarifi zeytinyaglı brokoli yemegi brokoli yapımı brokoli tarifleri resimli basit brokoli ile apılabilecek tarif brokoli yemeği nasıl pişirilir brokoli ile yapilan yemek ve brokoli ile yapılan yemekler Zeytin yağlı havuç ve Brokoli

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.