Yoga’nın Üstadı Akif Manaf Himalayalar’da Yoga Academy Merkezi Açacak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’de hızla büyüyen Türkiye’den dünyaya açılan ilk ve tek Yoga merkezi Yoga Academy, dünyada 60 merkezle 50 bin üyeye ulaştı. Avrupa’dan Asya’ya yatırımları hızlandırdıklarını açıklayan Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf, “Orijinal Yoga Sistemi’nin gizemli bilgilerini edindiğim yerde, Himalayalar’da da bir Yoga Academy merkezi olacak” dedi.

Yoga’nın Üstadı Manaf, huzur, sağlık, mutluluk ve başarı kaynağı olan Orijinal Yoga Sistemi’nin etkilerini yaşayan insanların talepleriyle dünyaya hızla yayıldıklarını söyleyerek “İnsanlar gerçek mutluluğun temelinin sağlık olduğunu biliyorlar ve artık sağlığı korumak daha önemli bir hale geldi. Bozulmakta olan sağlığı yerine getirmeye çalışmak hem daha zor hem daha maliyetli. Üstelik kişinin bu süreçte çektiği acılar da cabası, bunun yerine Orijinal Yoga Sistemi’ni düzenli uygulayarak herkes hayatının sonuna kadar sağlıklı ve mutlu kalabilir” diye konuştu.

Orijinal Yoga Sistemi’nin gizemli tekniklerini Himalayalar’da yaşayan gerçek bir Yoga Üstadı’ndan öğrendiğini belirten Manaf “Yoga’yı bilimsel bir biçimde Orijinal olarak uyguladığınızda ancak o müthiş şifa etkisi ortaya çıkıyor. Himalayalar’ın o havasını görmek, suyunu, tadını almak için bir Yoga Academy merkezi de orada açacağız. Büyük bir özveri ile yurt dışına giderek bu mükemmel sistemi insanlığa sunan eğitmenlerimizle İtalya, Rusya, Amerika ve Fransa’dan sonra Çin de de dersler vermeye başladık” dedi.

YURT DIŞI PROGRAMI İÇİN YOGA ACADEMY EĞİTMENLERİNE ÖZEL EĞİTİM

Orijinal Yoga Sistemi’nin 8 basamaklı kişisel gelişim sistemi olduğunu, 8 milyon duruş, yüzbinlerce nefes tekniği olduğunu söyleyen Manaf yoğun talebi karşılamak adına eğitmenlerine “yurt dışı özel eğitim programı” verdiklerini belirtti.

Yoga Academy’i ilk önce Hindistan’da kurduğunu söyleyen Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf

“Hindistan’da gerçek Yoga’yı bilmiyorlar, hepsi Hinduizm, Budizm öğretileri. O sırada üç-beş duruş gösteriyorlar. Orijinal Yoga Sistemi’ni Hindistan’da da insanlığa sununca yüzlerce kişi akmaya başladı ve ne kadar etkili olduğunu gördü” dedi. Manaf, 10 yıl kaldığı Hindistan’dan ayrıldıktan sonra Avrupa, Amerika, Afrika, Avustralya’yı dolaştığını ve Çin’e, Japonya’ya gittiğini söyledi.

Üst düzey yöneticilerin, sanatçıların, işadamlarının özel ders aldıklarını ifade eden Akif Manaf, şunları anlattı: “İşadamlarının, yöneticilerin, CEO’ların stresi arttıkça daha çok ihtiyaç duyuyorlar. Her alanda olduğu gibi iş hayatında da konsantrasyon çok önemli. Hem konsantrasyon güçlerini artırıyorlar, hem de gevşeyip stresten uzak kalarak daha başarılı oluyorlar.

ORİJİNAL YOGA SİSTEMİ’NİN SEKİZ BASAMAĞININI ANLATILDIĞI KİTAPLAR DÜNYADA BİR İLK

Ayrıca Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf Orijinal Yoga Sistemi’nin sekiz basamağının her türlü inceliklerinin anlatıldığı sekiz kitabının dünyada ilk ve tek olduğunu belirterek, bunun dışında yayımlanan Yoga ile ilgili toplam 20 kitabı olduğunu belirtti. “Bu kitaplar nesilden nesile aktarılacak gerçek bir hazinedir. Ruhsal, fiziksel ve psikolojik sağlığını kazanmak ve korumak isteyen herkesi için gerçek bir rehber niteliğindedir” diye konuştu.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.