Yataş İMOB’a Damgasını Vurdu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

YATAŞ, İstanbul Mobilya Fuarı IMOB’a her zevke hitap eden markası ENZA Home ve en gelişmiş teknolojileri kullanarak uyku sağlığı konusunda her ihtiyaca cevap veren YATAŞ Bedding markalarına ait iki ayrı stantla katıldı.

Türk mobilya sektörünün öncü ve yenilikçi markası YATAŞ, 9. İstanbul Mobilya Fuarı IMOB’a, mobilya ve uyku ürünlerinde en yeni teknolojileri, öncü tasarımlarla buluşturduğu markaları ENZA Home ve YATAŞ Bedding’e ait iki ayrı stantla katılarak ilgi odağı oldu.

YATAŞ ENZA Home standında; tümü yeni tasarımlardan oluşan ve her tarz ve büyüklükteki ev için şık çözümler sunan 7 iddialı yatak odası, yemek odası ve oturma grubu yanı sıra koltuk ve köşe takımları ve tamamlayıcı ürünler de sergilendi.

YATAŞ’ın uyku ürünleri markası Bedding standında ise en yeni teknolojiler kullanılarak üretilen yeni yataklar, birbirinden şık bazalar, karyolalar, tekstil ürünleri ve yatak odası dekorasyon ürünleriyle sağlıklı bir uykuya yönelik ürünler beğeniye sunuldu. Uyku ürünleri yanında bu yıl Yataş Bedding standında yatak odası dekorasyon dünyası konsept sunumları da yer aldı.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.