Vücut tipine göre bikini seçimi nasıl olur?

Bikini Seçimi
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Fazla kilolarımızı kapatan, vücudumuzu daha güzel gösterecek mayolar almak hepimizin hayali. Üstelik yanlış mayo seçimi hiç hata affetmezken!..

Vücut tipinize uygun bikini seçerek daha uzun, zayıf ya da uzun görünebileceğini biliyor muydunuz? Doğru bikini seçimleriyle bu yaz plajların en dikkat çekini kadını olmaya hazır olun! Moda tasarımcısı Fulya Öner Genç, vücut tipine göre bikini seçmenin püf noktalarını veriyor.

Küçük göğüslü kadınlar nasıl bikiniler tercih etmeli?

kucuk-goguslu-kadinlar-bikini-secimi

Küçük göğüslü kadınlar, bikini seçerken açık renk tercih ederlerse, göğüsleri olduğundan daha büyük gözükür. Koyu renkler, vurgulamak istenen noktayı daha küçük gösterir.

Eğer göğüsleriniz küçükse, fırfırlı veya püsküllü bikini üstleriyle göğüslerinizi olduğundan daha büyük göstermeniz mümkün!

Bu sebeple canlı desenler ve açık renkler tercih edilebilir. İçten silikonlu, kap destekli, straplez ve üçgen modeller, göğüsleri olduğundan daha büyük gösterir. Ayrıca drapeler ve büzgüler gibi detaylar da göğüsleri daha büyük gösterir. Küçük göğüslü kadınlar da bunlara dikkat edebilirler.

Haberimizde ilerlemek için lütfen aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.