VS x Balmain Koleksiyonu Görücüye Çıkıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Modayı yakından takip eden okuyucularımız için bugün VS x Balmain koleksiyonu hakkında sizlere bilgiler sunacak ve resim galerisini de kullanmanız için elimizden geleni yapacağız. İki marka, kısa zaman içerisinde güçlerini birleştirerek son derece farklı bir iç giyim koleksiyonuna imza atarak kadınların bilhassa ilgisini üzerine çekti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan fotoğraf çekimlerinin internete sızdırılması da aslında bu anlamda heyecan yarattı. Sıra dışı seçenekler arayanlar için mükemmel olanaklardan birisi olarak dikkatleri çektiği gibi Victoria’s Secret Show kapsamında da kendisini ön plana çıkarabilmek adına elinden gelenin en iyisini yapacak gibi de görünüyor.

VS x Balmain Koleksiyonu Görselleri

Fransız marka, beklentileri tam anlamı ile karşılayabilmek adına çok farklı tasarımlar üzerinde durarak komplike bir süreç meydana getirdi. Hal böyle olunca bizlerde sizlere sitemiz içerisinde bu imkanları sunabilmek adına somut adımlar attık. Bu anlamda geneli düşündüğümüz zaman Balmain koleksiyonu her anlamda fark yaratacak. Bir resim galerisi de sizler için hazırladık.

Yukarıda da görebileceğiniz üzere çok farklı ve bir o kadar da şehvetli tasarımlar dikkat çekiyor. Büstiyer modeli olarak kapak resmimizdeki gibi bir sunum resminin hazırlanmış olması da aslında yine ilgi çekiciliği bir o kadar arttırarak göz alıyor demek oluyor ki bu da ciddi anlamda fark yaratıyor.

Victoria’s Secret markasının da desteğini arkasına alan bu koleksiyonda aslında birçok farklı seçenek de ön plana çıkıyor. Kadın iç giyim modası genel itibari ile Amerika’da şekilleniyor. Büyük markalar bu anlamda birbirleri ile yarışıyor. Koleksiyon internet üzerinde de çok ciddi anlamda trend hale geldi diyebiliriz. Kadın iç giyim seçenekleri boyut değiştiriyor.

Trend seçenekleri web sitemizde sizlere sunmaya devam ediyoruz. Yukarıda görmekte olduğunuz sütyen modelinin en iyi yanlarından birisi de yastıklı olması ve tasarımı ile alakalı olduğu kadar birçok kadın için tatil bölgelerinde özellikle gün içerisinde kullanılabilecek bir model olmasıdır. Herkes için sosyal model tasarımlar üzerinde duran marka bu anlamda da trendi belirledi diyebiliriz sanırım.

İç çamaşırlarında abartı modeller kadınların çok fazla tercih etmedikleri seçeneklerden birisi olduğundan dolayı çok abartı olmayacak şekilde yine ideal ancak göz alıcılığı yüksek modeller üzerinde durulmuş olması ürün için biraz daha fark yaratan olanaklardan birisi oldu. Tabi ki bununla da sınırlı kalınmıyor.

Marka bu koleksiyon ile birlikte internet ortamının en çok konuşulan markalarından birisi olarak dikkat çekti. Yakın zaman içerisinde gerçekleştirilecek olan Victoria’s Secret Fashion Show kapsamında mükemmel seçenekler sizlere sunulmaya devam edecek.

Avatar
2005 yılından itibaren moda yazarlığı yapan editörümüz, özellikle makyaj trendleri ve sağlıklı zayıflama konusunda yazmış olduğu makaleler ile artık Pegarose.com için mükemmel içeriklerini sizlerle paylaşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.