Vatan Bilgisayar’a HP Türkiye’den İki Dalda Ödül

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TÜRKİYE’DE HIZLA GELİŞEN TEKNOLOJİ PERAKENDECİLİĞİNİN ÖNCÜSÜ VATAN BİLGİSAYAR, HP TÜRKİYE’DEN EN YÜKSEK CİRO YAPAN PERAKENDE İŞ ORTAĞI VE EN YÜKSEK BÜYÜME GÖSTEREN PERAKENDE İŞ ORTAĞI OLMAK ÜZERE İKİ AYRI DALDA ÖDÜL KAZANDI. ÖDÜLÜ VATAN BİLGİSAYAR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ALPAY ÖZBAY ALDI.

Türkiye’de 33 ilde 68 mağazasıyla yerli ve yabancı binlerce markayı kaliteli hizmet, uygun fiyatlarla müşterilerine sunan

HP Türkiye’nin iş ortaklarına performans, uzmanlık ve özel ödül kategorilerinde 19 farklı dalda ödül verdiği gecede Vatan Bilgisayar, En Yüksek Ciro Yapan Perakende İş Ortağı ve En Yüksek Büyüme Gösteren Perakende İş Ortağı dallarında ödül kazandı. Vatan Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Alpay Özbay ödülleri HP Türkiye Dijital Sistemler ve Baskı Grubu Kanal Satış Yöneticisi Emre Hantaloğlu’nun elinden alırken konuşmasında “Vatan Bilgisayar’ın HP Türkiye ile uzun zamandır sürdürdüğümüz iş ortaklığı sonucunda sektöre örnek olabilecek başarılar kazandık, bu iş ortaklığı daha da güçlenerek artacak” dedi.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.