Türkiye’nin Avrupa’daki İlk Göz Cerrahi Merkezi Dünyagöz Kalitesi İle Frankfurt’ta

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yatırım değeri 10 milyon Euro olan merkez, Temmuz ayı itibari ile hizmet vermeye başladı. Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu, “Almanya’dan sonra önümüzdeki yıl İngiltere, ardından Rusya ve Ukrayna’da da merkezler açacağız. Hedefimiz kısa sürede geniş bir coğrafyada hizmet vermek.” dedi.

Türkiye ve yurtdışında toplam 16 merkezde hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt dışındaki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 10 milyon Euro’ya mal olan Worldeye Frankfurt, Temmuz ayı itibariyle hizmete başladı. Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu, “Worldeye Frankfurt ile tüm Avrupa’nın gözüne bakmayı hedefliyoruz’’ dedi.

Frankfurt’a 5 yıldızlı merkez   

Frankfurt’un en prestijli bölgelerinden Schaumainkai caddesinde yer alan merkez hizmet kalitesi ve özel olarak dizayn edilen odaları ile 5 yıldızlı otel konforuyla Avrupalılar’a en gelişmiş lazer teknolojisi Femto-Lasik, katarakt ve diğer tüm göz tedavilerinde hizmet veriyor. Worldeye Frankfurt ile Almanlar’a kendi evlerinde en son teknoloji ile her türlü göz teşhis ve tedavi hizmeti vermeye başladıklarını ifade eden Dünyagöz Hastaneler Grubu İcra Kurulu  Üyesi ve Worldeye Frankfurt Genel Müdürü Selin Yıldırım Peker, “Gözün tüm branşlarında 240 farklı tedavi hizmeti veren Dünyagöz, artık Worldeye ile bu hizmeti Avrupalı’nın ayağına getiriyor. Merkezimizi gözün en son teknolojisi ile donattık. Örneğin lazer ameliyatlarında Zeiss yüksek performans optiklerini kullanıyoruz. Merkezimizin açılışı sebebi ile ilk 3 ay ozel bir lazer kampanyası yaptık. 2 göz Femto Lazer ameliyatini 1500 Euro’ya olabilmek mümkün. Özel ve devlet sigorta anlaşmamız ile devlet sigortası kapsamında hastalarımız Katarakt ve diğer göz ameliyatlarını beklemeden ve en kaliteli hizmet ile almaları mümkün .” şeklinde konuştu.

‘Göz’de dünya markası

Worldeye Frankfurt’un, Dünyagöz Grubu’nun dünya markası olma yönünde attığı en önemli adımlardan biri olduğunu belirten Peker, sözlerini şöyle sürdürdü:  “Almanya eğitim düzeyi yüksek, sağlık harcamasına önem veren ve bütçe ayıran 82 milyonluk nüfusa sahip bir ülke. Bu nedenle Avrupa’daki ilk yatırımımız Almanya’da oldu.”

Almanya’da 5 yıldır ön muayene klinikleri ile hizmet veren Dünyagöz, Worldeye Frankfurt ile hem özel hem de devlet sigortası sahibi Alman halkını ve Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlara hizmet veriyor. Worldeye Frankfurt, Köln ve İngiltere ofislerinden farklı olarak göze özel dizayn edilmiş ameliyathaneleri ile her türlü göz cerrahilerinin yapıldığı büyük bir merkez.

Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü de üstlenen Dünyagöz Grubu, bugüne kadar 107 ülkeden binlerce hastanın tercihi olmuş. Dünyagöz Grubu yılda ortalama 25 bin yabancı hastaya hizmet veriyor.

Kaynak: Haberindeks

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.