Türkçe Knight Online az rastlanan eşya promosyonlarıyla geliyor!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkçe Knight Online’da oyunseverler satın aldıkları her ürün için kazanacakları puanlarla birbirinden değerli oyun içi bonus eşyalara kavuşacaklar. Bunların arasında çok nadir rastlanan Felankor Yüzüğü, Yenilmez Fulitol ve Yaşam Kemeri de yer alıyor.

Ücretsiz çoklu online oyunda dünya lideri GamersFirst’ün (www.gamersfirst.com) tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip MMORPG oyunu Knight Online, Türk oyunseverlerin karşısına tamamen Türkçe içeriklerle çıkmaya hazırlanıyor. Soylu El Morad krallığı ile korkunç Karus arasında destansı savaşı konu alan Knight Online’ın menüleri, görevleri, diyalogları ve geri kalan tüm içerikleri Türkçeye çevriliyor. Halen test çalışmaları devam eden Türkçe versiyon oyunculara Sanal Eşya Bonusu başlığı altında avantajlı promosyonlar da sunacak.

Sanal Eşya Bonusu uygulamasında oyuncuların oyun içerisinde yaptıkları harcamalar hanelerine bonus olarak yansıyacak. Yapılan harcamaların toplanacak bonusa olan etkisi menüdeki Karakter Güçlendirme bölümündeki çubuktan takip edilebilecek. Her harcama çubuğu biraz daha dolduracak ve çubuğunu dolduran oyuncu bir bonus eşyası kazanacak.

Oyuncuların kazanacakları bonus eşyası “az rastlanan”, “alışılmadık” ve “alışıldık” olmak üzere üç kategori altında toplanıyor. Oyuncuların “az rastlanan” eşyaları bonus olarak kazanabilmeleri için karakterlerini Knight Online evreninin en çetin koşullarına ayak uyduracak şekilde güçlendirmeleri gerekiyor.

Az rastlanan eşyalar arasında Yaşam Kemeri’nden Yenilmez Fulitol’e, Yaşam Yüzüğü’nden Kitin Kalkan’a kadar oyuncuların karakterlerine yenilmezlik aşılayacak pek çok öğe yer alıyor. Alışılmadık eşyalar ise açgözlülük, öfke ve kıskançlık parçalarının yanı sıra Canavar Taşı ve Gazap Miğferi gibi öğeleri içerisinde barındırıyor. Elde edilmesi daha kolay olan alışıldık eşyalar ise oyuncuların karakterlerini rakiplerine üstün kılacak çeşitli güç parşömenleri ve iksirlerden oluşuyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.