Sömestir Tatilinde Trump Towers Mall Çok Eğlenceli

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2-3 Şubat’ta Minikler Satranç Turnuvası, 4-5 Şubat’ta Yamaha Ritm Etkinlikleri Trump Towers Mall’da!

Trump Towes Mall, sömestir tatilinde çocuklara birbirinden renkli gösteriler ve etkinlikler sunuyor. Disney’in Avrupa’daki tek lisanslı tiyatrosu Trump Kültür ve Gösteri Merkezi dünyaca ünlü showlara ev sahipliği yaparken, “Özel Çocuk Katı”nda festival tadında etkinlikler düzenleniyor.Dünyaca ünlü Gazillion Bubble Show Gösterisi ve sergilendiği her ülkede büyük yankı uyandıran Köpekbalığı Dünyası Sergisi sömestir tatilinde çocukları bekliyor.

Minikler Satranç Turnuvası’na

Çocuklar 2-3 Şubat tarihlerinde Minikler Satranç Turnuvası’nda hem öğreniyor hem yarışıyorlar. 2008 doğumlu çocuklar için ‘Satranca İlk Adım Çalışması’ saat 11.00 gerçekleşirken, ‘Minikler Satranç Turnuvası’ saat 11.00-17.30 arasında yapılacak.

Müzik seven çocuklar Yamaha Müzik ile buluşuyor

Yamaha Ritm etkinlikleri, 4-5 Şubat tarihlerinde Trump Towers Mall çocuk katında. Müzik, tüm çocukları ritme davet ediyor.

Türk Beyin Takımı Çocuk Atölyeleri –

Akıl Oyunları ile çocuklar beyin jimnastiği yapıyor. Türk Beyin Takımı Çocuk Atölyeleri, 6-7 Şubat tarihlerinde Trump Towers Mall’da gerçekleşecek.Trump Towers Mall’da bu etkinliklerin yanı sıra müzikli kuklalar, jonglörler ve pek çok sürpriz Trump Towers Mall’da çocukları bekliyor olacak.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.